Autor Wątek: [Okulary] Julbo Tasman  (Przeczytany 3476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misio

[Okulary] Julbo Tasman
« dnia: Lipiec 26, 2010, 15:48:37 »
Wydzielone z: [Sprzęt turystyczny outdoorowców] semow

Semow, ja się Ciebie pytam o Julbo Tasman, bo chcę zrobić deal z Groszkiem ;D.
Poleciłbyś te bryle? ;D
Jakieś siakeś może krótkie podsumowanie? ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 18:33:54 wysłana przez misio »

forum.outdoor.org.pl

[Okulary] Julbo Tasman
« dnia: Lipiec 26, 2010, 15:48:37 »

Offline semow

Odp: [Okulary] Julbo Tasman
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2010, 18:01:18 »
Co o okularach można napisać - wygodne, fajne regulowane i miękkie zauszniki, mimo "cywilnego" wyglądu dobrze osłaniają oczy. Ostatnio nie używam bo soczewek mi się zakładać nie chce, ale np. zimą w Tatrach przy mocnym słońcu rewelacja.

Offline piotraz

• Reprezentant www.himountain.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2010, 21:51:21 »
http://moda.allegro.pl/item1148304679_uvex_klasyczne_i_oryginalne_okulary.html nie wiem ile te bryle mają wspólnego z tymi tu opisanymi, ale z wyglądu fajnie sie prezentują, niestety brak info o właściwościach, osobiście chyba zaryzykuję
co do julbo, stary w nich pomyka od dwóch lat i zachwala, jedyne dostępne na naszym rynku za rozsądną cenę i o całkiem niezłym wyglądzie, wygodne, oko całkowicie osłonięte ze wszystkich stron.

misio

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2010, 21:55:26 »
http://moda.allegro.pl/item1148304679_uvex_klasyczne_i_oryginalne_okulary.html nie wiem ile te bryle mają wspólnego z tymi tu opisanymi, ale z wyglądu fajnie sie prezentują, niestety brak info o właściwościach, osobiście chyba zaryzykuję
co do julbo, stary w nich pomyka od dwóch lat i zachwala, jedyne dostępne na naszym rynku za rozsądną cenę i o całkiem niezłym wyglądzie, wygodne, oko całkowicie osłonięte ze wszystkich stron.

Na rower, to mógłbym sobie i ryzykować. Ale na śnieg w górkach, to jednak wolę coś z metką.

Offline Doczu

• Cham nikczemnego wzrostu

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2010, 07:56:07 »
Ja już chyba 3 rok uzywam Tasmany i bardzo je sobie chwalę.
Na rower nadają się średnio ponieważ są ciemne i w przypadku przez las, gdzie co jakiś czas są plamy światła słonecznego, jedzie się źle, ponieważ miejsca ocienione wówczas są prawie niewidoczne. Za to na pełne słońce, czy na śnieg rewelacja.
Wyginane zauszniki akurat dla mnie nie są jakąś szczególną zaletą, bo źle się je ściąga jedną ręką i takoż samo z zakładaniem.
Moje już pomału dogorywają (porysowane szkła, nadepnąłem na nie ze 2 razy) ale jeśli nie znajdę nic lepszego, to pewnie znów je kupię.
Na pewno prezentują sie na codzień lepiej niż Sherpy. Kształt nienachalny nie zwraca uwagi.