Autor Wątek: [Koszulki] Barracuda Vertigo  (Przeczytany 6534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

[Koszulki] Barracuda Vertigo
« dnia: Lipiec 11, 2010, 22:57:42 »
Najważniejszym aspektem tej koszulki jest materiał, z którego jest wykonana. Nowa wersja Power Dry znacznie różni się od swojego poprzednika. Dzięki zastosowaniu nowej struktury materiału (kwadraciki poprzedzielane bardzo cienkim materiałem) już na pierwszy rzut oka widać, że będzie dobrze oddychać. Zawsze stosowałem ją jako pierwszą warstwę, dodając kolejne w zależności od warunków atmosferycznych, które aktualnie panowały. Po założeniu koszuli od razu odczuwa się przyjemne ciepło.

Na dalszą część testu autorstwa Lisu zapraszamy na portal:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 10:49:33 wysłana przez grocik »

forum.outdoor.org.pl

« dnia: Lipiec 11, 2010, 22:57:42 »

Offline atanor

Odp: [Koszulki] Barracuda Vertigo
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2010, 23:16:18 »
Te kratkowane fleece są genialne, miale takie coś w sofcie.
Te 3 dni do zasmrodzenia to chyba dobry wynik? Przynajmniej osobiście nie odbieram tego jako wadę.

Co do schnięcia to pytanie jest proste: jak szybko? ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 23:24:52 wysłana przez atanor »

misio

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:20:52 »
Odpowiadaj tu Lisu ile to schnie ;D.
Moim zdaniem 3 dni na nabranie, to nie tak źle, tym bardziej, że ta koszulka to nie jest stricte t-shirt, ale jednak coś bardziej zbliżonego do fleeca.

Offline lisu

• tata Lucyferka

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:37:50 »
No odpowiadam-daj popracować ;D
Koszulka w warunkach domowych schnie szybko. W warunkach terenowych przy ładnej pogodzie coś koło godzinki i można ją spokojnie założyć na siebie, choć nadal jest wilgotna. Jak będę ją prał to zmierzę dokładny czas schnięcia.
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

Offline atanor

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2010, 12:58:00 »
pomiar czasu jest dosyć własciwie nic nie mówi, bo przy aktualnej pogodzie to bawelniany recznik frotte schnie godzinę.
lepiej gdybyś porównał szybkość schnięcia z inna bielizną w tym samym warunie i czasie? najlepiej recznie zmoczoną i wyciśniętą.

ps: jeżeli spytasz sie co jeszcze to owszem ;D ;D ;D

Offline lisu

• tata Lucyferka

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2010, 13:09:35 »
co jeszcze ? ;D
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

Offline admin

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:21:23 »
Zapraszamy do kolejnego testu Barracudy Vertrigo autorstwa madmuna:

Vertigo - to całoroczna, uniwersalna koszulka. Może być używana zarówno,
jako bielizna w sezonie jesienno-zimowym, jak i – jako jedyna warstwa ubioru na wiosnę lub w lecie.
Koszulka wykonana jest z Polartec Power Dry, w nowej wersji tego materiału. Dzianina zbudowana jest z dwóch warstw – warstwy zewnętrznej, która jest cienka i gładka oraz warstwy wewnętrznej – ”drapanej”, przypominającej bardzo drobny polar. Dodatkowo warstwa wewnętrzna jest ”wycinana" w drobną krateczkę, przez co od wewnątrz koszulki tworzy się sieć kanalików.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 10:50:24 wysłana przez grocik »

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:21:23 »

Offline admin

« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2010, 21:58:50 »
Rzeczoną koszulkę otrzymałem do testów dzięki uprzejmości firmy Barracuda. Do tematu starałem się podejść maksymalnie profesjonalnie zabierając ją na wszelkie wyjazdy w plener. Koszulka była ze mną zarówno podczas szeregu wyjazdów narciarskich (Białowieża, Bieszczady, Beskid Żywiecki ale także jednodniowych wypadów w Góry Świętokrzyskie). Zwiedzała również ze mną Oslo podczas weekendowego wypadu w styczniu. Miałem ja na grzbiecie wspinając się przez 10 dni na Costa Blanca w Hiszpanii w marcu. Kilkakrotnie używana była do biegania oraz jazdy na rowerze.

Na dalszą część testu autorstwa Górala Świętokrzyskiego zapraszamy na portal:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 10:51:03 wysłana przez grocik »

Offline atanor

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2010, 22:08:20 »
hehe, widać jak ważna w zasmradzaniu jest indywidualna flora na skórze. u jednego 3dni, a u drugiego 30min ;D

Offline góral świętokrzyski

• www.korbol.prv.pl

« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2010, 22:17:50 »
u mnie 5 min  ;D
ale w innych koszulkach to nie występuje więc moje bakterie nie lubia sie tylko z barracudą  ;D

Offline atanor

« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 27, 2010, 22:21:50 »
tez może być, niektóre szczepy lubią poliestry inne polipropylen czy określone apretury.