Autor Wątek: [Zegarki] Canyon  (Przeczytany 8400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PanKracy

[Zegarki] Canyon
« dnia: Listopad 27, 2007, 13:27:51 »
na forum teoretycznym rozpisują się zdrowo o tych zegarkach,że cudo to jest. kumpel kupił dwa tygodnie temu, używał, oddał w ramach reklamacji czy czegoś tam (sklep przyjął bez problemu) i mówi,że takiego g...a w takiej cenie dawno nie miał. czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i ich zegarami?
JoYrIde On BiKe

dajcie przyczynę, zrobię na engiete zadymę ;D.

forum.outdoor.org.pl

[Zegarki] Canyon
« dnia: Listopad 27, 2007, 13:27:51 »

misio

Odp: [Zegarki] Canyon
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2007, 14:30:06 »
zegarka nie posiadam, ale zamierzałem zakupić, jednak zrezygnowałem z powodu niemożności dogadania się bezpośrednio z firmą. może na wspomnianym ngt robią to idealnie, no, ale mają w końcu w tym interes, jednak w starciu indywidualnym kontakt jest do dupy, terminy przesłania sprzętu przesuwane tłumaczone nawałem pracy (to qrwa co jest dla nich pracą wtedy jak nie handel?), końcowo całkowity brak kontaktu i odpowiedzi. zero powagi w traktowaniu klienta, mimo chęci zakupienia zegarka (z mojej strony).
zresztą miał jeden z ichnich modeli pójść do nas na testy (do Waltera dokładniej rzecz biorąc, bo to jakiś taki narciarski model miał być z pomiarem kąta stoku etc. etc.), ale końcowo wylądował u kogoś spoza outdoor`a, a gość z Canyona, nawet nie napisał, że rezygnują. dla mnie zupełny brak powagi i zachowanie gówniarza. zresztą jeśli koleś mówi, że uzależnia przesłanie nam sprzętu od rozmów z adminami engietu, to dla mnie sprawa jest w ogóle niepoważna ;D ;D ;D.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2007, 14:31:37 wysłana przez misio »

Offline Kardi

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2007, 14:40:11 »
chrost - i dobrze , ze nie kupileś ;D  moge sie tylko wypowiedziec na temat zegarka Canyon CNS-SW2  ktory to ,,testowalem " na balncu i w dolomitach . panie toc to porazka na maksa... jedyne co tam dobrze dzialało to zegarek  , no i kompas w miare dokladnie pokazywal w porownaniu z zwyklym , z tym ze co chwile trzeba go bylo kalibrować. Wysokosciomierz dzialal w miare do wys. kasprowego , potem cuda niewidy- na 4tys. z tego co pamietam to ponad 100m roznicy było między canyonem, a moim no name z allegro za 110zeta - na korzyśc no name,a ... ktory przeklamywal ok. 20 m.termometr w no name,a tez pokazywal o 2-3 st. dokladniejsza temp. O pomiarze szybkosci wznoszenia sie i schodzenia szkoda mowić , bo Wielicki musial by mi mistrzu mowic  ;D

po 2 nocach w namiocie na 3800 zaparowal przy gotowaniu ...co prawda samo odparowało , ale ... żenua!
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2007, 15:35:59 wysłana przez misio »

misio

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2007, 15:49:54 »
no to świetny sprzęt. dobrze, że nie zakupił ja tego badziewia. swoją drogą marketing testingowy mają świetny ;D ;D ;D. info pozytywne podtrzymywane, negatywne pomijane ;D.

Offline Wiłek

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2007, 18:34:10 »
potwierdzam zdanie Kardiego.mój brat kupił sobie ten zegarek i wkurzony wywalił go w kąt twierdząc,że gdy ktoś w takiej cenie sprzedaje taki złom to nie ma nawet ochoty walczyć o reklamację,bo też go pewnie wykiwa jak z samym produktem.był ze swoim canyonem w Alpach i powyżej 3k ten zaparował,kompas nadawał się co chwila do ponowengo ustawiania,wysokościomierz w porównaniu z gpsem wskazywał pomyłki nawet do 500m.wspominał coś jeszcze o podobnych problemach jak u Kardiego z termometrem,ale poprosił mnie,żebym w tym temacie starał się go nie zabawiać rozmową :-).
ostatnio tylko z doskoku na outdoor.org.pl.....

Offline atanor

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2007, 18:42:34 »
Kardi> a co masz za no name?

Offline Kardi

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2007, 18:52:09 »
Atanor nie wiem ;D bo to no name ... ale wygladem identyczny do tego :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=274123503  z tym , że ...juz go nie mam - a wlasciwie mam tylko zdup... bo ja bardzo lubie sie bawić w zegarmistrza,tylko powolania do tego nie mam ;D
obecnie posiadam ten  http://allegro.pl/item274277503_zegarek_wielofunkcyjny_k2_100.html
nie jest juz tak dokladny jak no name w wys. ale za to bardzo dokladny zegarek na 2 miesiace ok. 1 sek. i posiada ponad 2 tys. wpisow do pamieci ble, ble i jest o wiele zgrabniejszy od no name i canyona.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2007, 18:52:09 »

Offline Warzyn

« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2007, 13:36:56 »
Tak k'woli podzielenia się właśnie słuchawka Bluetooth mojego starszego ww. firmy poszła do reklamacji...
"U nas 20 stopni mrozu to nie zima, 100 km to nie odległość, a wódka to nie alkohol" K. K. Sowa

Mieczem domu broń, głupotę kijem lecz

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2007, 16:48:35 »
BTW sytuacja testu i jego publikacji przypomina mi dawne czasy i test namiotów HiMountain/Alpins na forum teoretycznym... Wtedy testy ukazały się w ilości "0" bo chyba producent nie spodziewał się takiej rzetelności i szczerości testujących te badziewia ;D

misio

« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2007, 20:40:13 »
dla mnie sprawa tej firmy jest zamknięta. myślę, że warto by wątek pozostał dla potomnych jako ostrzeżenie przed produktami o słabej jakości i tyle, bo co tu więcej komentować ... ???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 08:05:37 wysłana przez Terrorist »