Autor Wątek: [Bielizna] Brubeck Thermo [Leginsy]  (Przeczytany 5438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline walter02

[Bielizna] Brubeck Thermo [Leginsy]
« dnia: Listopad 10, 2009, 22:39:51 »
wydzielone z wątku [Sprzęt turystyczny outdoorowców] arczar

jak tam kalesonki Brubecka, z dupska nie zjeżdżają ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 22:22:59 wysłana przez crimson »

forum.outdoor.org.pl

[Bielizna] Brubeck Thermo [Leginsy]
« dnia: Listopad 10, 2009, 22:39:51 »

Offline arczar

Odp: [Bielizna] Brubeck Thermo [Leginsy]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2009, 23:12:25 »
Wczoraj kupiłem:D ale biegałem w nich po domu i jest OK,nic nie zjeżdża. Ale za to rozmiarówka jest z dupy:P
Mam 175cm wzrostu,jestem szczupły i musiałem wsiąść L...
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

Offline walter02

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2009, 23:23:08 »
co do rozmiarówki to na moje była OK - też miałem L, a mam trochę więcej gabarytów. 
Kiedyś też zakupiłem sobie komplet bielizny z Brubecka (nie pamiętam nazwy ani oznaczenia) i o ile góra była OK, tak dół już nie; na dłuższej wycieczce myślałem, że mni trafi, bo ciągle miałem wrażenie że mi gacie z dupska zjeżdżają, niestety nie miałem nic na zmianę, a było zimno. Strasznie to wq... było.
Jak będziesz gdzieś na dłużej jechał, to lepiej weź coś na zmianę na wszelki wypadek, chociaż, jak mówisz, że mierzyłeś i spoko, to może coś poprawili...

Offline Human

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2009, 00:07:28 »
Szczerze mówiąc (jako użytkownik takich samych kalesonów thermo) mogę potwierdzić, że zjeżdżają.
Never trust a smiling cat

Offline crimson

• rocznik '89

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2010, 22:23:35 »
jak tam arczar gaciory przetestowałeś jadą z dupska, czy nie? ;D
nie jestem całkowicie bezużyteczny, przecież zawsze mogę służyć za zły przykład

stormbringer coming time to die

Offline Leander

• naczelny mudżahedin odoru

« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2010, 23:31:53 »
Mi trochę zjeżdżają. Trochę, tzn po całym dniu te wstawki co powinny być na kolanach lądują na piszczelach, ale same gatki tyłka nie odsłaniają. Z tymże jakieś takie niemiłe na nogach po drugim dniu chodzenia są, wyraźnie czuję że je mam na nogach. Z inną bielizną tak nie mam, może to przez to że jest tak lansersko opięty sprawia taki dyskomfort... W powerstrechu opinającym jak rajtuzy chłopców robin hooda takiego wrażenia nie mam, więc to nie tak że mam jakoś super wrażliwe nóżki ;)
OAS-Odor Always Section- zawsze sucho, zawsze komfortowo, zawsze lekko ;D

Offline Agnieszka Arizzon Shop

• arizzon.com

« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2010, 15:50:10 »
damska wersja też ździebko zjeżdża
Best Brands, Best Quality.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2010, 15:50:10 »

Offline arczar

« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2010, 21:06:27 »
Oddałem swoje mamusi i nie wiem jak to z nimi w końcu jest, ale potwierdzam uwagę Leandera: materiał nie "ślizga" się po nogach co przy moim bujnym owłosieniu owych części ciała sprawia wrażenie robienia dredów na łydkach ;D Występuje to tylko przy tym materiale z którego są wykonane inne leginsy mnie tak nie ruszają  ;)
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2011, 15:28:33 »
U siebie jakoś nie zauważyłem, żeby szczególnie zjeżdżały, tzn. nigdy nie sprawiało mi to kłopotów, żeby dało się odczuć.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2011, 15:28:33 »