Autor Wątek: [GPS] Garmin 62s  (Przeczytany 4321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konik

[GPS] Garmin 62s
« dnia: Listopad 20, 2012, 19:35:26 »
Miałem okazję się troszkę pobawić tą 62s,na ostatnim piątkowo niedzielnym szkoleniu w Biesach.Do tej pory używamy 60 csx,i trzeba przyznać ze skok technologiczny jest spory,zwłaszcza jak ktoś uwielbia wszelkiego rodzaju portale społecznościowe i możliwość pochwalenia się fajną wycieczką zanim jeszcze błoto z portek opadnie;). Jeśli ktoś nie miał do czynienia wcześniej z garminowskimi nawigacjami jak wspomnianym wcześniej 62 csx, chciałby czerpać pełnię przyjemności to przez pierwsze kilka dni jego track nie ruszy się dalej niż z fotela na którym czyta instrukcję do lodówki po piwo i ew.do kibelka:)Ale zabawka rewelacyjna:) Tylko jest jedno "ale": Moim zdaniem jest to urządzenie dla osób doświadczonych w obsłudze,znających na wskroś menu i korzystających z niego na tyle często, by nie zastanawiać się i nie szukać  po omacku niektórych funkcji,bo może to uprzykrzyć przyjemność wycieczki nie tylko użytkownikowi ale i jego towarzyszom.Gratuluję osobom wybranym do testów i z niecierpliwością czekam na zamieszczone relacje i opinie.

forum.outdoor.org.pl

[GPS] Garmin 62s
« dnia: Listopad 20, 2012, 19:35:26 »

Offline aro5406

Odp: [GPS] Garmin 62s
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2012, 20:00:32 »
konik zapytam tak na szybkości ile wytrzymuje bateria w tym 62s , tak orientacyjnie ?

Offline Piotrek

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2012, 20:25:06 »
Nowe Eneloopy do 17 godzin.

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2012, 20:31:25 »
Nowe Eneloopy do 17 godzin.
A w jakiej temperaturze? Te 17 godz to piszesz o lecie? Ile trzymają w zimie przy mrozie powiedzmy -10 do 0?

Offline Piotrek

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2012, 20:55:45 »
Najczęściej używałem w temperaturze raczej dodatniej. W warunkach okołozerowych (-5 do +7) nie dostrzegłem istotnych różnic w "trzymaniu" baterii/
Ale to o co pytasz też mnie interesowało, dla testów giepeesa potrzymałem w bagażniku, było od -15 do -4, i około 12 godzin w tych warunkach urządzenie sobie działało (było tylko włączone).
Tu jest dużo zmiennych, które wpływają na czas działania, więc trudno jest odpowiadać wprost na pytania o zasilanie. Ja używam nawigację głównie do orientacji (mało nawiguję), nie używam usypiania, często zaglądam, podświetlenie mam na max/30sec i noszę na wierzchu bez futerału.

O...

;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2012, 21:10:47 wysłana przez Piotrek »