Autor W±tek: [¦piwory] Test ¶piworów by NPM [grudzień 2009]  (Przeczytany 17168 razy)

0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.

misio

Odp: [¦piwory] Test ¶piworów by NPM [grudzień 2009]
« OdpowiedĽ #50 dnia: Grudzień 14, 2009, 20:51:16 »
Na forum npmu redakcja odpisała na zarzuty Spinelessa, a odpisuj±ca w ich imieniu Asia M. użyła między innymi takiego zwrotu:

Cytuj (zaznaczone)
Pamiętajcie tylko proszę, że nasze testy nie roszcz± sobie prawa do bycia nieomylnymi i że raczej kierujemy je do zwykłych czytelników, a nie profesjonalistów

oraz

Cytuj (zaznaczone)
Ale jako młoda redakcja (wszak dwa lata to niewiele) też się uczymy i też popełniamy błędy. Dlatego z uwag± ¶ledzimy tę dyskusję i każd± inn± dotycz±c± testów.

No to jest moim zdaniem lekki pomyłka taka odpowiedĽ, oraz strzał sobie samemu w kolano, bo:

1. je¶li testy te s± kierowane do laików, to TYM BARDZIEJ powinny być bardziej solidne i rzetelne bez wpierdalania ludzi na minę,
2. młoda redakcja nie zwalnia od posiadania i równa się brakowi dużego do¶wiadczenie górskiego, co zreszt± ¶wietnie udowadniał Pustelnik. A tym bardziej powinna ta ichnia "młodo¶ć" zmuszać do dbania o wszelakie szczegóły i rzetelno¶ć, a nie pro¶bami o wybaczenie błędów.

Ja sobie w ogóle obecnie ¶rednio wyobrażam poważne branie jakiejkolwiek odpowiedzi kolegi Autora tego "testu" u nas na forum, bo ja nie wiem czy przez przypadek w przyszłym numerze npm-u nie pojawi się "test" raków, czy też czekanów, które u nas zachwala.

forum.outdoor.org.pl

« OdpowiedĽ #50 dnia: Grudzień 14, 2009, 20:51:16 »

Offline Rychu

« OdpowiedĽ #51 dnia: Grudzień 14, 2009, 21:50:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Pamiętajcie tylko proszę, że nasze testy nie roszcz± sobie prawa do bycia nieomylnymi i że raczej kierujemy je do zwykłych czytelników, a nie profesjonalistów
Profesjonalista zrozumie błędy tam popełnione. Zwykły czytelnik może taki test uznać bezkrytycznie, i tragedia gotowa.

P.S. Jestem zwykłym czytelnikem, nie profesjonalist±.
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline Leander

• naczelny mudżahedin odoru

« OdpowiedĽ #52 dnia: Grudzień 14, 2009, 22:30:16 »
Jaka jest definicja pr0fesjonała? ;D
OAS-Odor Always Section- zawsze sucho, zawsze komfortowo, zawsze lekko ;D

misio

« OdpowiedĽ #53 dnia: Grudzień 14, 2009, 22:32:05 »
Ten, który nie czyta npm-u chyba, bo innej nie wyobrażam sobie w tym momencie ;D ;D ;D.

Offline Łużyn

« OdpowiedĽ #54 dnia: Grudzień 15, 2009, 00:48:45 »
z tej odpowiedzi wynika prosto - robimy testy ale się nimi nie sugerujcie, bo jak się znacie na sprzęcie to i tak wybierzecie po swojemu, a jak się nie znacie to wasz problem i my odpowiedzialno¶ci nie bierzemy na siebie.

test jest słaby ale merytoryka tekstu, która powinna go ratować, tylko pogr±ża cało¶ć. i tylko Spin na forum npm zwrócił na to uwagę, reszta rozpływa się nad jakimi¶ pi***ołami
"Na ¶wiecie s± 2 rzeczy nie do zaj***nia: armia czerwona i polski turysta!"

Offline iwonapro

• "Jak zjesz wykładowcę to kto da Ci wykształcenie?"

« OdpowiedĽ #55 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:55:02 »
W zestawieniu Spina jest kilka uwag dotycz±cych nie¶cisłego przyznawania punktów za wytrzymało¶ć. Może to być wynikiem niedbalstwa redaktora, ale może też być - i ja tak to odbieram - celowym działaniem zmierzaj±cych do tego, aby 'sprawiedliwo¶ć była po naszej stronie'.
Smuuuutne

Cytuj (zaznaczone)
Też zwróciłam uwagę na te słowa. Rzeczywi¶cie strzał w kolano...

Wydaje mi się, że mowa o zamarznięciach w ¶piworze to przesada (lekka) - test dotyczy 3-sezonówek
I to na moje jedyna przesada czepiaj±cych się npm-owskiego testu, do którego zreszt± doł±czam.