Autor Wątek: [Szpej] Kaski wspinaczkowe  (Przeczytany 66391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vlad235

Odp: [Szpej] Kaski wspinaczkowe
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 26, 2014, 17:52:44 »
Przebuszowalem forum i nie ma,nie ma nic na temat kasków wspinaczkowych speleo.Nie rozgladam sie po innych forach,bo ja gadal Serdeczny moj Kolega z dziecinstwa Ousi bardacha jest.Wiec moze tu cos ktos wie a nie bylo okazji.Nosze sie z zamiarem wymiany na nowy.Wizja byla na Petzl elios ale jakos mi tak po tym filmie    https://www.youtube.com/watch?v=QpupC5_0RIw
c'est une triste chose de songer que la nature parle et que le genre humain n'écoute pas

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 26, 2014, 17:52:44 »

Offline ziaro

« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 28, 2015, 13:18:39 »
Temat trochę odświeżę. Podoba mi się kask Salewa Duro. Z opisu wynika, że jest dość przewiewny. Miałem go na głowie leży dobrze. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z tym kaskiem? A może inne propozycję? Poszukuje kasku na ferraty we włoskie Dolomity więc zależy mi na czymś przewiewnym.
#ziaronaszlaku

Offline Rychu

« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 28, 2015, 22:04:59 »
Wygląda jak ewolucja kasku toxo, którego używałem dwóch poprzednich wersji (ze swojego klubu). Były bardzo ok. Choć tak naprawdę przewiewna była stara wersja z paskowym fasunkiem. Tylko takich już za bardzo nie produkują.
Kupiłem sobie w końcu dość podobnego camp armour, tylko dlatego, żeby nie mieć takiego samego kasku jak klub ;)
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline MaciekZ

« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 28, 2015, 22:15:34 »
To ja od razu też o kaskach.
Dzisiaj byłem w krakowskim Alpintechu zapytać o kask Beal Atlantis: http://www.bealplanet.com/2014/anglais/casque-atlantis.html
Okazało się że tych kasków już u nich nie ma bo podobno dużo wracało na gwarancji - awaria pokrętła do regulacji obwodu. To tak na wypadek gdyby ktoś myślał o zakupie. Chociaż może to tylko przypadłość jednej partii - na stronie Beala produkt nadal jest...

Offline cygnus

• Cygnus

« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 29, 2015, 14:48:07 »
Temat trochę odświeżę. Podoba mi się kask Salewa Duro. Z opisu wynika, że jest dość przewiewny. Miałem go na głowie leży dobrze. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z tym kaskiem? A może inne propozycję? Poszukuje kasku na ferraty we włoskie Dolomity więc zależy mi na czymś przewiewnym.

jak Ci sie podoba i nie planujesz działać zimą to bierz.

pozdrawiam
Cygnus