Autor Wątek: Kontuzje i urazy stawów, mięśni oraz inne problemy związane z aktywnym życiem  (Przeczytany 90885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Kontuzje i urazy stawów, mięśni oraz inne problemy związane z aktywnym życiem
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwiec 04, 2014, 15:51:05 »
Wolałbym najpierw jakąś diagnozę :)
kto wcześnie spać chodzi sam sobie szkodzi

piwo jest dowodem na to że Bóg istnieje i pragnie naszego szczęścia :)

forum.outdoor.org.pl

Odp: Kontuzje i urazy stawów, mięśni oraz inne problemy związane z aktywnym życiem
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwiec 04, 2014, 15:51:05 »

Online knurek

« Odpowiedź #376 dnia: Czerwiec 04, 2014, 16:30:00 »
Czasami jest tak, że trza łobejrzeć od środka żeby diagnozę postawić:)

Offline ina

« Odpowiedź #377 dnia: Czerwiec 04, 2014, 17:22:17 »
Nocny to jeszcze to???
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

« Odpowiedź #378 dnia: Czerwiec 04, 2014, 18:50:47 »
Ano, na parę dni przeszło i w poniedziałek jak cały dzień byłem na nogach znowu się odezwało...

Niestety herr Dec ma zajebiście odległe terminy przyjęć tj najwcześniej za 3 tygodnie - PRYWATNIE. Nic to idę do innego, nie ma co czekać :(
kto wcześnie spać chodzi sam sobie szkodzi

piwo jest dowodem na to że Bóg istnieje i pragnie naszego szczęścia :)

Offline ramol

« Odpowiedź #379 dnia: Czerwiec 22, 2014, 20:09:28 »
Może ktos polecić sensownego ortopede w Katowicach? Może być prywatny (a biorąc pod uwagę kolejki to chyba nawet prywatny wskazany)
mi kolano zrobił dobrze Artur Gap ( Klinika Jurajska w Czestochowie - rejestracja 601159427) ale w Katowicach tez gdzies przyjmuje,
Dwa lata wczesniej lezałem w Piekarach i nie zrobili.

« Odpowiedź #380 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:19:56 »
Ano, na parę dni przeszło i w poniedziałek jak cały dzień byłem na nogach znowu się odezwało...

Niestety herr Dec ma zajebiście odległe terminy przyjęć tj najwcześniej za 3 tygodnie - PRYWATNIE. Nic to idę do innego, nie ma co czekać :(
Ja Ci mogę polecić Smolika z Żorskiej sport kliniki. Jego ojciec był jednym z najwybitniejszych specjalistów w Polsce, syn po nim przejął pałeczkę i leczy ludzi z powodzeniem, coś o tym wiem ;)

http://www.sport-klinika.pl/mariusz-smolik.html
Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga.

Offline elan

« Odpowiedź #381 dnia: Październik 02, 2014, 09:57:52 »
Wszystkim polecam zrobienie sobie samemu maści z żywokostu. Akurat teraz jest dobry termin na kopanie tego cholerstwa (korzeń). Bardzo pmaga na dolegliwości stawowo-kostne. Ja zrobiłem maść z żywokostu na gęsim smalcu.
Polecam zapoznać się z tematem.

Z tabletek całkiem niezłe są Ligamento.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #381 dnia: Październik 02, 2014, 09:57:52 »

Offline qbahejda

Dawno nieodgrzebywany temat, to ja się "pochwalę" moim niefortunnym upadkiem na deskoroce elektrycznej :) Ta zabawka rozpędza się do 40km/h :D
 Było to już dobrych parę dni temu, zaliczyłem dzwona przy sporej prędkości i złamałem lewego kciuka. Złamanie Rolanda, szpital i 2 śrubki :) W linku fotka już po operacji. Majówka i Boże Ciało w górach odpuszczone :/

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2rd8bad&s=8#.VVjd6fntmko

Offline piterito

Good job bro  :)

Updatując moją kontuzję Łokcia Tenisisty...Pomogła mi opaska uciskowa i regularne ćwiczenia rozciągające więzadeł. Robiłem je w każdej wolnej chwili, im więcej tym lepiej. Opaskę nosiłem prawie rok odciążając prawą rękę najbardziej jak się dało. Kinesio Tape przy poważnej kontuzji wygląda fajnie i nic poza tym moim zdaniem. Może działa prewencyjnie. To jest również zdanie mojego fizykoterapeuty. Po dwóch latach ręka jest w miarę ok, czasem robię dalej ćwiczenia rozciągające, przy większym wysiłku lub jeździe na rowerze zakładam opaskę uciskową. Pewnie już nigdy nie będzie taka jak była, ale hej... nic już nie będzie takie jak dawniej no nie ?  ;D
https://forum.outdoor.org.pl/index.php?topic=17575.msg274814#msg274814

piję tylko czystą, palę tylko Klubowe... zdejm kapelusz

Offline PaWeb

« Odpowiedź #384 dnia: Sierpień 21, 2017, 11:34:31 »
Może ktoś polecić dobrego podologa w Małopolsce? Od paru miesięcy poważnie boli mnie stopa (śródstopie), tak że musiałem zaprzestać wycieczek ??? Porady fizjoterapeuty nie pomogły. Mam skierowanie do ortopedy, ale ten jest tak ogólny, że wolę iść od razu do speca od stopy - podologa.