Autor Wątek: [Pytanie] Baza namiotowa w Radochowie  (Przeczytany 3873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf

[Pytanie] Baza namiotowa w Radochowie
« dnia: Marzec 19, 2007, 22:05:27 »
JUHU
Mam do Was takie pytanko:  czy wiecie jak wygladala baza namiotowa w Radochowie ?? Chodzi mi glownie o to jaki tam byl sprzet ( namioty, kuchnia itd )
Planujemy przejac te sprzet i nie wiemy czy jechac Starem czy jakis Transit starczy :P
Dzieki za odp.
Pozdro
"Siłę słonia, płodność byka da Ci tylko turystyka!"

forum.outdoor.org.pl

[Pytanie] Baza namiotowa w Radochowie
« dnia: Marzec 19, 2007, 22:05:27 »

Offline walter02

Odp: [Pytanie] Baza namiotowa w Radochowie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2007, 07:19:29 »
Wolf, wieki tam nie byłem, nie mam pojęcia,co tam możesz zastać.
na forum, w którym od czasu do czasu biorę udział wyśledziłem taką informację:
http://forum.sudety.it/viewtopic.php?t=801&postdays=0&postorder=asc&highlight=radoch%2A&start=15
co prawda w temacie retro, ale może coś pomoże.

Na jakiej zasadzie przejmujecie sprzęt? Ktoś sprzedaje, a Wy kupujecie, czy po prostu jednej pięknej nocy przyjeżdżacie starem :D ???

Offline michun

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2007, 08:57:58 »
Ja tam byłem "przechodem" w zeszłym roku w lipcu.
Było pusto kompletnie , jeśli idzie o ludzi i namioty. Stoi tam sobie wiata z kuchnią coś jak na Lubaniu ,  tylko porządniejsza zdaje się . I śmietnik też był.
"A droga wiedzie w przód i w przód
 Skąd się zaczęła , tuż za progiem..."

Offline Wolf

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2007, 23:00:22 »
Oki, dzieki chlopaki :)
Walter - widze ze tam takie male namiociki, zdjecie sie przyda. Przejmujemy sprzet na zasadzie ze Oddzial Miedzyuczelniany PTTKu, przy kotrym dziala nasze Kolo, staje sie jego wlascicielem, bo Halny juz nie prowadzi tej bazy ( w sumie nie wiem czemu )
Michu - z tego co wiem nie funkcjonuje ona od 3 lat, takze nie masz sie co dziwic.
"Siłę słonia, płodność byka da Ci tylko turystyka!"

Offline Turlaj

• dudziarz polski

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:44:00 »
nie bardzo wiedziałem gdzie się z tym postem podziać i podczepiłem się pod  "PYTANIE"
...taką traskę wydumałem:
1) Schr. Pod Łabskim S.-Mokra Ścieżka - Pramen Labe - i hen do Spindlerovego Mlyna
2) Ze Spindla- Medvedi bouda - Martinova bouda - Sedlo n. Martinovou b. - Czarna Przełęcz
   problem w tym, że dwukrotnie mam po drodze jakąś granicę czy coś ?! No i nie wiem czy cisnąć na chama, czy raczej przez Twarożnik. Łaził tam kto może? Wiecie więcej coś?

pozdrawiam
Idź precz! lalko z pucu, kalkomanio wyższych uczuć...

Offline Turlaj

• dudziarz polski

« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:00:29 »

menel

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2007, 23:25:35 »
Turlaj,nie powinienes miec problemów,Ja tam lazłem ale tym drugim"wejsciem"na żółty szlak,za Łabskim Szczytem,do Spindla,potem dalej czerwony ,przed Lucni Boudą kkimałem pod namiotem,zero filanca,na nasza strone wychodziłem przejsciem Lucni Bouda/równia pod Snieżką-nic,jakbys u Siebie był...

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2007, 23:25:35 »

Offline Turlaj

• dudziarz polski

« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2007, 12:00:43 »
Dzięki, tak zrobię właśnie. Przelezę jak przez miedzę, nachlam się wody z Łaby, nasikam potem w to zródło i na te granice i na pogranicznikach też nie zostawię suchej nitki.  ;)

Offline walter02

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2007, 15:24:32 »
Turlaj, do źródła nie sikaj, sikaj z wodospadu.
Ja bym idąc do Czech tak nie lekceważył przepisów granicznych, tymbardziej, że widok ze Szrenicy jest rozległy, a na Twarożnik od Łabskiego całkiem blisko, a szlak z Voseckiej do źródeł Łaby jest całkiem ładny.
Natomiast, jeżeli chodzi o powrót do Polski, do tak, jak pisze menel - bez strachu.

Offline Łużyn

« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2007, 16:29:49 »
Turlaj na Twoim miejscu nie ruszałbym wody ze źródła. nie Ty jeden wpadłeś na pomysł żeby się tam odlać ;D

Granicą nie masz co się przejmować. Dopóki idziesz drogą to nikt nie będzie się czepiać, gdzie granicę przekroczysz nikomu nie będzie robić różnicy.
"Na świecie są 2 rzeczy nie do zaj***nia: armia czerwona i polski turysta!"