Autor Wątek: [Plecaki duże] Wisport Raccon  (Przeczytany 21162 razy)

Offline madmun

Odp: [Plecaki duże] Wisport Raccon
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 04, 2007, 13:15:55 »
Wiłek nikt tu nie pracuje w wisporcie - nikt nie wie jakie przeróbki chcesz wprowadzić,   jeden telefon powinien załatwić sprawę
www.google.pl

Luknij sobie na tez na Nowego Wolveraina  ;)
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 04, 2007, 13:15:55 »

Offline Wiłek

« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 04, 2007, 14:00:28 »
:-).
google to wspaniała sprawa jednak miałem nadzieję że macie jakieś wtyki i znacie cennik :-).
Wolverin nie podchodzi mi jakoś mimo że sa to dwa bardzo podobne do siebie plecaki.
ostatnio tylko z doskoku na outdoor.org.pl.....

menel

« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 04, 2007, 14:04:55 »
Wiłek info dla Ciebie: w sprawach technicznych zrobią Ci wszystko z plecakiem co chcesz,niebawem ma ruszyc pewna seria plecaka Guide z systemem FAS-plus,o ile chcesz kupic plecak taniej,nie kupuj go w sklepie fabrycznym,Wisport jako solidna firma odesle Cie do sklepów wspólpracujących z nimi- w kwestii ceny Wisport trzyma cene katalogową.
O ile chcesz więcej info-na stronie www.wisport.com.pl masz do nich namiar.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 14:06:38 wysłana przez menel »

Offline minus

« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 04, 2007, 17:25:46 »
patrzac jednakzesz na nowego wilkołaka w oczach mnie sie mieni i nie wiem ja co wybrac nalezy.jako na pierwyj oka rzut rożnice małe są w porównaniu.jednakowoz cieszy mnie informacyja szlachetnie przez imć Menela podana jako to by wisport szlachetna takowa foremyja bywał co uwzgledni życzenia me.jednkoważ ja takowych na chwile obecnyją nie posiadam i plecak ten jako żywy na fotografiji zakupic postanowie.
plus czy minus ;)

Offline Shwarc

« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 04, 2007, 23:26:24 »
Wiłek, koszt uszycia nowego, indywidualnego pasa to 55zł z przesyłką. Co do reszty się nie orientuję. 

Offline cynik

• Kometa Halleya

« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 04, 2007, 23:47:41 »
Minus, jakbys targal racoona po lesie przez krzaki to wg mnie co chwila beda ci sie rozpinac klapy w kieszeniach bocznych bo sa tak debilnie zaprojektowane, ze najlzejsze pociagniecie takiego dynksa powoduje ich rozpiecie.
najmlodszy emeryt malopolski.

Offline Turlaj

• dudziarz polski

« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 05, 2007, 20:08:59 »
I tu, cyniku, byłbym skłonny z Tobą polemizować. Niechby się może w temacie wypowiedzieli jacyś uzytkownicy tegoż Raccona. Z takim zamknięciem to ja mam niemiecką saperkę (właśc. pokrowiec na s.). Saperka prawie bezrobotna ale jakoś jej się nie zdarzyło  n i g d y samej otworzyć, a się naskacze bidula w aucie że hej
   hej
Idź precz! lalko z pucu, kalkomanio wyższych uczuć...

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 05, 2007, 20:08:59 »

Offline cynik

• Kometa Halleya

« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 05, 2007, 22:48:41 »
Temuz napisalem, ze wg mnie a nie, ze na pewno ;) Po prostu im dluzej tym wynalazkiem sie bawilem tym bardziej zadziwiony bylem a takie minusy to pewnie dra po krzorach i haszczach wiecej niz taki ja :)

Offline minus

« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 06, 2007, 21:39:22 »
imć panie knocisz pan panie cynik informacyje przypuszczeniowe roztwarzajac jakoby prawdziwymi napisane staly!nie takowez referencje uslyszec ja chcial zatem molestowanie wiedza swa powstrzymaj poki ono odbicia w lustrze realnosci nie posiada.ja jako takowy tur przez puszcze mam gnam i przenigdy zadnaja galazka mnie na drodze powstrzymac licha rady nie da albowiem jam jest ten ktoren galazki te omijac raczy gdyz Las ukocham jako dziecie swe co na starosc odwdzieczy sie!
plus czy minus ;)

Offline cynik

• Kometa Halleya

« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 07, 2007, 01:02:30 »
dobra, nastepna raza bede sie jasniej wyrazal, tak jasnie jak imć minus ;D

Offline u99

• jedynym łatwym dniem był dzień wczorajszy...

« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 07, 2007, 21:39:07 »
dobra, nastepna raza bede sie jasniej wyrazal, tak jasnie jak imć minus ;D
Ok, ale na wszelki wypadek daj polską wersję językową dla tych mniej oblatanych w ugrofińskim oraz w dari  ;)
pozdrawiam u99