Autor Wątek: Lajtowa Narew 8-10.08.09  (Przeczytany 5921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tp

Lajtowa Narew 8-10.08.09
« dnia: Sierpień 18, 2009, 23:02:29 »
W zasadzie lato mam nieudane. Ciepło, nawet upał a tu praca, praca i praca. Zrobiliśmy jedyną rozsądną rzecz, plunąłem na robotę i pojechaliśmy nad wodę. Oczywiście jak zwykle gdy się śpieszę czegoś zapominam. Poprzednio było to wiosło, tym razem padło na samodymające się materacyki. Moje Szczęście, dziwne (prawie szok) nawet mnie szczególnie mocno nie zdołowała. Kobiety są nieodgadnione, tak niewiele potrzeba aby mężczyznę uszczęśliwić.

« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 16:38:17 wysłana przez uysy »

forum.outdoor.org.pl

Lajtowa Narew 8-10.08.09
« dnia: Sierpień 18, 2009, 23:02:29 »

Offline atanor

Odp: Lajtowa Narew 8-10.08.09
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2009, 23:13:18 »
u mnie w ogóle lato jest przegrane na każdym froncie ;D

a robale nad wodą nie kąsają? toć tam musi być makabra

Offline tp

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2009, 23:30:05 »
Wieczorem pojawiało się troszkę komarów, zwykle ognisko je odstrasza. Poza Biebrzańskim P.N. tego tałatajstwa nie ma zbyt wiele.
Współczuję zapracowanego lata, ja mam nadzieję że od września trochę powyjeżdżam.

Offline ina

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2009, 23:40:42 »
u mnie w ogóle lato jest przegrane na każdym froncie ;D

E, jakby śnieg spadł, to mogłoby być nawet fajne :D
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline tp

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2009, 07:12:56 »
Ina, ogniska z wyżerką i popiciem zawsze są fajne, super jest spłynąć też obok kajaczka parę km.

Jako że jestem niestety człowiek złośliwy, mam nadzieje dołączyć kiedyś do zapowiadanych przez Ciebie wyjazdów z namiotkiem(chociaż raz), najpierw oczywiście chcę zerknąć na Wasze wspaniałe towarzystwo w swych super goretexsach, z ekstra sprzętem, na następnym rykowisku.
(Podkreślam na wszelki wypadek, zero ironii).
Zimą oczywiście przede wszystkim, i aby dopisała kondycja, niestety sportowego zacięcia nie cenię.

Offline BroJarek

• chłoporobotnik

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2009, 07:44:47 »
Tadek na studiach miałem kumpla, któy spływał róznymi rzekami na samodzielnie budowanych tratwach. Płynął m. in. Jenisjejem i  Wisłą. Strasznie mnie te jego spływy kreciły i rozbudziły wyobraźnię. Później jeszcze płynął Biebrzą i Narwią, ale ja niestety nie załapałem się na zaden spływ...kontakt sie urwał a we mnie pozostał jakis taki niedosyt...A teraz Ty przypomniałeś mi o moich marzeniach, ech!
ps. a opowieśc o szarżującym zającu przywołała mi obraz krwiożerczego królika z Monty Pythona! ;D

Offline Aldane

« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:28:06 »
Tadek, piękna wycieczka...
Kajaki... jeden z nielicznych sposobów zabicia nudy nad wodą ;D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:28:06 »

Offline ina

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2009, 12:01:24 »
Ina, ogniska z wyżerką i popiciem zawsze są fajne, super jest spłynąć też obok kajaczka parę km.

Jako że jestem niestety człowiek złośliwy, mam nadzieje dołączyć kiedyś do zapowiadanych przez Ciebie wyjazdów z namiotkiem(chociaż raz), najpierw oczywiście chcę zerknąć na Wasze wspaniałe towarzystwo w swych super goretexsach, z ekstra sprzętem, na następnym rykowisku.
(Podkreślam na wszelki wypadek, zero ironii).
Zimą oczywiście przede wszystkim, i aby dopisała kondycja, niestety sportowego zacięcia nie cenię.

Tadek, ja po prostu kocham narty (bez sportowego zacięcia), a bez śniegu na nich trudno, kajaki i inne wodne przyjemności mnie nie kręcą i tyle :) goretexu nie mam, a na rykowisko lepiej jechać w dresie ;D ale przyznaję, że wypadzik zrobiliście bardzo przyjemny :)
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline eltech

• Zimny Lech :)

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:33:50 »
Na nartach jeździłem ostatni raz jako dziecko - nie kręcą mnie jakoś.
Za to na żaglówce spędzałem ładnych kilka lat wakacji pod rząd pływając na różnych sprzętach ale niezbyt nowoczesnych gdzie niekiedy trzeba było po drodze czasami robić poważne remonty łódki :)
Jak zimny - to tylko Lech :)

Picassa

Offline obserwator

« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:54:41 »
Tadek na studiach miałem kumpla, któy spływał róznymi rzekami na samodzielnie budowanych tratwach. ...kontakt sie urwał

nic dziwnego, że się kontakt urawał, będzie jakieś dwa tygodnie temu jak go wyłowili  ;)
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań - G. K. Chesterton