Autor Wątek: MTB w Jeleniej Górze  (Przeczytany 2861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łużyn

MTB w Jeleniej Górze
« dnia: Maj 11, 2009, 00:16:17 »
wydzielone z shitboxu

a w Jeleniej Maja Włoszczowska zorganizowała wyścig MTB, skorzystałem z okazji i zrobiłem trochę fotek (przed przesianiem jakieś 6 stówek ;D ale wynikało to z testowania różnych ustawień ;)). impreza okazała się bardzo udana, przyjechała światowa elita (łącznie z mistrzem olimpijskim).

« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 00:24:24 wysłana przez atanor »
"Na świecie są 2 rzeczy nie do zaj***nia: armia czerwona i polski turysta!"

forum.outdoor.org.pl

MTB w Jeleniej Górze
« dnia: Maj 11, 2009, 00:16:17 »

Offline atanor

Odp: MTB w Jeleniej Górze
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2009, 00:22:44 »
jak już masz osobny watek to napisz coś wiecej ;D

Offline Łużyn

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2009, 00:38:24 »
A więc po zdobyciu medalu olimpijskiego Maja zdecydowała się zorganizować w Jeleniej wyścig MTB i w tą sobotę odbyła się pierwsza (i mam nadzieję nie ostatnia) edycja. Nazywa się to dokładnie Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska MTB race. Co ciekawe już na samym starcie przebiła obsadą konkurencyjną imprezę organizowaną przez Lang Team, na starcie pojawiła się światowa czołówka XC kobiet i mężczyzn, z mistrzem olimpijskim na czele.

Nie jestem stałym gościem na takich imprezach ale było naprawdę ciekawie, fajnie było zobaczyć Maję z bliska ;). Na własne oczy przekonałem się, że można wytyczyć trasę w miejscach, gdzie nikt rozsądny nie próbowałby nawet schodzić. Atrakcji dopełniały pokazy trialu rowerowego, z najciekawszym punktem w postaci dotknięcia oponą nosa leżącej osoby :D.

Trochę fotek możecie obejrzeć na picasie: http://picasaweb.google.pl/dluzny/MajaMTBRace2009#

A więcej na temat samej imprezy na stronie: http://www.majarace.com/
"Na świecie są 2 rzeczy nie do zaj***nia: armia czerwona i polski turysta!"

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2009, 00:38:24 »