Autor Wątek: [Kurtki] HiMountain Attack  (Przeczytany 6382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline atanor

[Kurtki] HiMountain Attack
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:01:28 »

oglądnąłem tą kurteczkę i urzekł mnie jej krój. przeszła dobrze test "ręka do góry" naprawdę nie spodziewałem się tak dobrej roboty.
wstawki strechowe po bokach. kieszenie z obu stron membranowe, wywietrzniki, dobra regulacja kaptura.
zrozumiałem również dlaczego waży 500g, ma po prostu pancerny (jak na Paclite) materiał podobny do Tanslanu.
kurtka stała się dosyć mocnym konkurentem jako następcy mojego Mellosa 2L.

i jeszcze do zdobycia za mniej niż 500zł

ma ktoś jakieś spostrzeżenia?

forum.outdoor.org.pl

[Kurtki] HiMountain Attack
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:01:28 »

Offline walter02

Odp: [Kurtki] HiMountain Attack
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2009, 21:10:48 »
te bryzgoszczelne zamki;
jeżeli to te, które są zastosowane w poprzednim paclite, (a pewnie tak), to strasznie cieżko chodzą.
O ile główny zamej jako - tako da się odpiąć/zapiąć bo idzie po prostym kawałku materiału, tak wywietrzniki są nie do użytku jedną ręką.

nie wiem jak tam, ale w tym poprzednim paclit-ce strasznie pot się osadza po wewnętrznej stronie kurtki - ten zewnętrzny materiał to jak na moje jednak za - pancerny jest...

Offline oneworld

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2009, 09:05:19 »
Płytki kaptur, praktycznie brak jakielkolwiek gardy.
najlepsze przed Tobą

Offline atanor

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2009, 12:50:24 »
jak wygląda serwis gwarancyjny, a zwłaszcza pogwarancyjny w HiM?

mam okazje kupić taniej, ale bez gwarancji i zastanawiam się czy jest to warte oszczędzenia 100zł?

misio

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2009, 12:52:36 »
jak masz paragon, to oni chętnie to naprawiają nawet i za friko. przynajmniej mi nigdy nie odmówili.
tylko, że to było ze dwa lata temu i nie wiem, czy się nie pozmieniało coś w ich działaniach i czy nie są zblokowani odgórnie.

Offline atanor

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2009, 12:55:36 »
no właśnie nie będę miał paragonu

Offline mariusz

• "Boże broń mnie przed smiercią w dolinach"

« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2009, 15:38:37 »
ostatnio będąc w Himie byłem świadkiem rozmowy sprzedawcy z klientem, rozmowa szła własnie o serwisc pogwarancyjny. Sprzedawca powiedział że istnieje serwis pogwar.... i że maksymanlna kwota za naprawe wynosi 50 zł ;/. Nawet jak to jest system nosny plecaka. Czy to prawda nie wiem. Ja pare razy oddawałem ciuchy i plecaki do reklamacji nawet po gwarancji. Nic nie płaciłem.
http://picasaweb.google.pl/kapelamariusz52
http://picasaweb.google.pl/kapelamariusz53
www.chopzezelaza.pl
"ponieważ droga jest celem"
rozmowa z adminami to jak walka z wiatrakami

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2009, 15:38:37 »

misio

« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2009, 00:23:00 »
odświeżę info na bieżąco prosto ze sklepu: jeśli nie będzie żadnej konieczności wymiany towaru, zwrotu kasy, to paragon nie będzie potrzebny i spokojnie to naprawią za free. osobiście jednak nie kupowałbym za 100 zł mniej, bo nie ma gwary. kij wie co się z tą kurtką działo, bo w kryzys, to chyba nie ma co wierzyć ;D.

Offline semow

« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 04, 2010, 11:33:14 »
Odkopuję temat trochę, ale może komuś się przyda ;D

Trzy lata temu popruł mi się miejscami Woodpecker I, zaniosłem do HiM'u na Zyblikiewicza - naprawa co prawda zajęła im 3 miesiące, zapłaciłem 50 zł, ale było zrobione solidnie i plecak trzyma się. Naprawa miała taki charakter, że sam bym tego nie zrobił.