Autor Wątek: Plany plany plany...  (Przeczytany 40846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BroJarek

• chłoporobotnik

Odp: Plany plany plany...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:02:17 »
No proszę, przeczytałem kilka relacji, ale jakoś tak mi utkwiło, że tydzień to minimum. Dojazd zajmie mi hmmm, sporo, ale pewnie skorzystam z opcji tania kuszetka na trasie sopot - zakopane i wysiąde gdzies po drodze tak, żeby złapac pks do zwardonia. Proponujecie zacząc z tego rożenbaraka ?:D Ogólnie jaką trasę byście polecili? Zakładam, że na szlak wejdę ok 13 - 14.
Muszę jeszcze zczapic naczelnego mapnika odora sir Atanore, coby jakiś namiar na mapę w sieci zapodał, zebym mógł na bieżąco śledzić to co mi mówicie.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:02:17 »

Offline czis

« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:18:19 »
mapę masz tu: www.turistickamapa.sk ze szlakami i zaznaczonymi wiatami etc spokojnie możesz nawet jechac do Donovaly i iśc właśnie do Rużomerka albo zejśc wcześniej na stronę Wyznej Revuczy np za Rakitovem

Offline atanor

« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 21, 2009, 18:28:09 »
serwer horskakoza.org juz nie działa,
ale jak będziesz potrzebował jpg do wydruku to wrzucę na chomika. identyko na papierze można kupić na Słowacji za niezbyt wygórowaną cenę (coś koło 20zł)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 18:33:35 wysłana przez atanor »

Offline Aleph

« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2009, 19:38:24 »
nO TO TAK TO WLASNIE Z BABSKIMI PLANAMI. Gdyby ktos chcial sie pojawic w Indiach, to ja zapraszam, bede tam od 8ego pazdziernika i raczej dlugo, takze zapraszam. W maju nastepnego roku planuje Himalaje, zatem zapraszam do wspolpracy. No i gdyby ktos os chcial zaplanowac w Indiach, sluze pomoca. Bede tam rezydowac.

Offline arczar

« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 25, 2009, 21:14:35 »
Witam! Szukam kogoś chętnego kto mnie zabierze i pójdzie ze mną na poczatku września w Tatry Wysokie na 2,3 dni. Plan Kościelec,Świnica,szpiglasowy i chałubińskiego, ewentualnie w 3 dzień przełęcz pod chłopkiem:)równie dobrze może to być inna ciekawa propozycja trasy i miejsca(ale o podobnym poziomie trudności i równie pięknych widokach:P)
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

Offline jagular

« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2009, 21:19:33 »
jakby co było wyszło na przyszły weekend to się odezwę, ale raczej słowackie przewiduje ;) w ten weekend może wyjdzie coś ciekawego :)

Offline arczar

« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2009, 21:31:35 »
Dzięki za cynk-jakby co to czekam na informacje. W sumie miejsce obojętne-byle było fajnie i nie za drogo z noclegiem.  Termin też mało ważny-byle choć trochę przewidzieć pogodę i wtedy się wybrać.
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2009, 21:31:35 »

Offline Gargamel

• Prawda to Metal

« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2011, 19:10:15 »
https://picasaweb.google.com/skompska/WKrainieZywioOwTienSzan2005#5029882189081871410

".... a gdyby tak pierdolnąć tym wszystkim i pojechać w bieszczady" ?
"...jedno pragnienie, nieodmiennie suszy..."
http://www.youtube.com/watch?v=mmih6Xf6eyQ

Offline LaenM

« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2011, 11:51:32 »
wpadłem przypadkiem na picasę pewnej pani:
...
i 3 godziny w pracy z głowy...

Offline aero

• żyj życiem innym niż większość

« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2011, 18:13:26 »
Moja żona ostatnio podczas obiadu zapytała sie mnie " a może byśmy tak sobie pojechali na Alaskę?" o mało łyżka mi nie wypadła z ręki i pobiegłem szukać biletów. Ale mnie troche ostudziła, bo powiedziała, że może nie w tym roku ale w kolejnym? Podobnie było z moim zapytaniem o wyjazd w Himalaje, to też było w lutym a na koniec października siedzieliśmy w samolocie do Kathmandu:) Więc kto wie co przyniosą nastepne miesiące? :)

Offline semow

« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2011, 18:18:31 »
Problem z wycieczkami wymagającymi przejazdu przez Rosję jest taki, że załatwienie wizy jest dosyć upierdliwe.

Mi się wyjazd w Himalaje wziął stąd, że rzucili tanie bilety do Delhi i w ciągu 15 minut się zdecydowałem, wcześniej kompletnie nie biorąc takiej opcji pod uwagę ;D

Ale taki wypad w rejony Azji Środkowej bardzo mnie kusi, szczególnie z opcją jakiejś małej eksploracji i wejścia na coś nietrudnego w okolicy, co by uzasadniało np. szarpnięcie się na transport sprzętu na zwierzach ;D

Offline tp

« Odpowiedź #37 dnia: Luty 13, 2011, 12:29:49 »
Biebrzański P.N. namiotowo, od 26.03 cztery pięć dni. Kuligi - Brzostowo. Jegrznia-Kanał Woźnawiejski-Ełk-Biebrza.
Zwykle rozbijamy się w miejscach niewyznaczonych ale tolerowanych przez straż BPN.
Przy plusze termin przesuwam o tydzień.

Tak od 19.02 lub troszkę później planuję parę dni rakietowania w polskich górach o ile będzie śnieg.
Tydzień dwa tygodnie później K.U. Gdyby ktoś był chętny na K.U. wcześniej to oczywiście K.U.
Namiotowo.

Chętnie widzę towarzyszy/ki.

Ha, Ha, ale bym się zdziwił gdyby ktoś się ruszył.

Ps: To nie znaczy żebym się nie ucieszył.

Offline semow

« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 17, 2011, 15:43:29 »
Macie jakiś pomysł na fajne miejsce do odwiedzenia na koniec kwietnia?

Offline atanor

« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 17, 2011, 16:00:49 »
Madera ;D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 17, 2011, 16:00:49 »

Offline semow

« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 17, 2011, 16:11:36 »
Patrzę na ceny biletów i dosyć fajnie wypada Alicante (280 zł z Krakowa tam i z powrotem), Madera chyba sporo drożej wyjdzie ???

Albo siakieś Bałkany...?

Offline góral świętokrzyski

• www.korbol.prv.pl

« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 17, 2011, 16:25:31 »
Alicante gitara na wspin!!

Polecam

Własnie wróciłem

Foty z zeszłego roku masz  tu
http://www.forum.outdoor.org.pl/w-pionie-i-pod-ziemia/costa-blanca-hiszpania/

Offline atanor

« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 17, 2011, 16:26:58 »
do 500 jak umiesz dobrze planować ;D

bałkany to fajna opcja, ale w górach będzie przedwiosnie

Offline Rychu

« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 17, 2011, 16:28:55 »

Polecam

Własnie wróciłem
Walnij jakąś relację, szczególnie uwzględniając organizację, dojazdy, koszty etc. Bo mnie ten temat ciekawi na przyszłość ;)
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline semow

« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 17, 2011, 16:38:50 »

Polecam

Własnie wróciłem

Foty z zeszłego roku masz  tu
http://www.forum.outdoor.org.pl/w-pionie-i-pod-ziemia/costa-blanca-hiszpania/

No no :) Autem byłeś w tym roku?

Offline góral świętokrzyski

• www.korbol.prv.pl

« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 17, 2011, 17:08:24 »
Nie - panie autem to 3 dni podrózy

Autem jeździ Goryli i jego dziewczyna których poznałeś  ;D

Lecielismy z KRK

Offline Dominik

« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 17, 2011, 21:22:17 »
Madera o każdej porze roku! Rzeczywiście nie lecąc samemu (podział bagażu) można się zamknąć w 500 zł w obie strony.
'Besides my own design fanciness, it is part Fender Jazz Bass, Precision, Rickenbacker 4001, Carl Thompson, Jaguar E-Type (yes, the car) and a bit of Dr. Suess.'

'I'm reading a history of the word 'motherfucker'. I'm actually in it as one of the great purveyors of the word.'

Offline ina

« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 04, 2011, 16:57:31 »
W nawiązaniu do tematu, chciałam zapytać szanownych użytkowników, czy ktoś ma plany wyjazdowe zakładające spanie w temperaturach ok -5/-10 stopni? Jak tak, to gdzie? Jak długo? Itp.
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline semow

« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 04, 2011, 18:03:46 »
Ja na pewno w jakieś Alpy będę chciał wyskoczyć namiotowo w wakacje, a jeżeli dobrze pójdzie to i wyższe góry :) W Karpatach myślę że takich temperatur nie trafię...

Offline stopa

« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 04, 2011, 18:14:07 »
A te wyższe to mniej więcej gdzie i mniej więcej kiedy?