Autor Wątek: [Spodnie] HiMountain Mudir  (Przeczytany 19163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arkadoo

Odp: [Spodnie] HiMountain Mudir
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2012, 08:03:28 »
ja myślę, że rzecz dotyczyła słabych szwów zarówno w Mudirach, Milo, jak i Direct Alpine'ach, ale kwestię interpretacji pozostawiam usuwającemu ;)

Dokładnie, chodziło o pokazanie, że ta przypadłość nie tyczy się jedynie Mudirów, a wynika zapewne ze specyfiki elastycznego materiału.
http://www.rower.fan.pl
Horyzont
Pachnę Warszawką (bez urazy) :D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2012, 08:03:28 »

Offline EMES

« Odpowiedź #26 dnia: Luty 18, 2012, 09:28:34 »
bez jaj - ta przypadłość wynika z tandetnej jakości szwów - materiał, nawet jeśli tak jest jak mówicie, nie powinie mieć nic do rzeczy bo od tego jest producent żeby albo zwiększyć gęstość albo wytrzymałość nici ale ja szczerze wątpię w takie przyczyny
Ad vivendum velut ad natandum is melior qui onere liberior

misio

« Odpowiedź #27 dnia: Luty 18, 2012, 09:39:42 »
Chyba nie do końca skumałeś o co chodzi arkadoo ;).
Materiał może mieć wiele do rzeczy, bo inaczej zachowuje się nić narażona na współpracę z w miarę elastycznym materiałem, a inaczej z takim, który jest "na sztywno". Oczywiście wynika to ze złego dobrania nici pod sam materiał przez producenta.

Offline christo

« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2015, 21:20:57 »
w związku z wyprzedażami w HiMie odkopuje trupka i mam 2 pytania:
- czy prucie mudirów dotyczyło jakiegoś roku produkcji czy bez względu na to ? ( czy to co teraz wyprzedają mogą być stare zapasy magazynowe ? )
- czy mudiry się troche rozciągną w trakcie używania czy raczej nie ma na co liczyć ? ( kupiłem M i są lekko opięte w biodrach i udach - długosc ok )