Autor Wątek: [Sklepy online] Sprawdzone sklepy w UK  (Przeczytany 43795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubi

Odp: [Sklepy online] Sprawdzone sklepy w UK
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 18, 2013, 09:42:42 »
Ciągnąć szpej z UK czy nie?
Odpowiedz jest banalnie prosta: Jesli wychodzi taniej niz w PL to tak ;D
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #75 dnia: Luty 18, 2013, 09:42:42 »

Offline wojtekh

« Odpowiedź #76 dnia: Maj 09, 2013, 08:33:12 »
robił ktoś zakupy w sklepie http://www.mynewcheap.co.uk/ ?

Offline Ivan

« Odpowiedź #77 dnia: Październik 03, 2013, 10:07:40 »
www.sportsdirect.com warty zaufania? Bo będę tam chciał kupować matę Karrimora i jakoś podejrzanie tanio jest, również inne produkty np. Thermarest.

Cytuj (zaznaczone)
The SportsDirect.com retail group currently has over 470 stores including SportsDirect.com, Field and Trek, Hargreaves Sports, Gilesports and Donnay International stores.

Offline Yatzek

« Odpowiedź #78 dnia: Październik 03, 2013, 10:14:35 »
SportsDirect jest tani, bo to sieć korporacyjna i jadą na obrocie, tak jak powiązany z nimi Field and Trek i wygląda na to, że nie bawią się w dyktatury cenowe jak to bywa u nas w kraju, tylko szukają każdego potencjalnego rynku zbytu i odbiorcy.

Jak przetrzesz ten szlak handlowy (chyba, że ktoś już to zrobił), to napisz co i jak, bo sklep wygląda ze swoimi cenami i okazjami bardzo kusząco.
Wędrówką życie jest człowieka...

Offline semow

« Odpowiedź #79 dnia: Październik 03, 2013, 10:22:41 »
z F&T zamówienie przyszło bez problemu.
Ile tam teraz wysyłka tych mat wychodzi? Opłaca się grupować zamówienie?

Offline kww24

« Odpowiedź #80 dnia: Październik 03, 2013, 10:24:03 »
A patrzyliście na ceny, jak są przeliczane? Są już sklepy tej sieci w PL. Ostatnio widziałem w Warszawie (Targówek), więc nie trzeba by chyba z UK ściągać.

Edytka:
dopiero zauważyłem, że nie jest to sklep internetowy i zakupy tylko stacjonarne, tzn nie jest spięty z pozostałymi.
Wybaczcie literówki, ale najczęściej piszę z telefonu.

Offline Ivan

« Odpowiedź #81 dnia: Październik 03, 2013, 10:30:18 »
Ile tam teraz wysyłka tych mat wychodzi? Opłaca się grupować zamówienie?

Pokazuje 30 zł więc tragedii nie ma. Dla mnie to te maty są tak tanie, że i 30 zł za wysyłkę mogę dać. Jak grupować zamówienie to chyba tylko miastami, nie krajami ;)

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #81 dnia: Październik 03, 2013, 10:30:18 »

Offline semow

« Odpowiedź #82 dnia: Październik 03, 2013, 10:33:46 »
Eee, to taniocha.
Ja płaciłem 15 gbp.

Offline katny

« Odpowiedź #83 dnia: Październik 03, 2013, 10:41:50 »
Jakieś maty karrimora widziałem w poznańskim sportdirect-ie.

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

« Odpowiedź #84 dnia: Październik 03, 2013, 12:16:10 »
ja też będę te maty zamawiać i materac

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

Offline GTharnas

« Odpowiedź #85 dnia: Październik 03, 2013, 12:18:19 »
O jakich matach Karrimora piszecie ?

Offline cygnus

• Cygnus

« Odpowiedź #86 dnia: Październik 03, 2013, 12:20:31 »
www.sportsdirect.com warty zaufania? Bo będę tam chciał kupować matę Karrimora i jakoś podejrzanie tanio jest, również inne produkty np. Thermarest.

Sklep jak najbardziej wart zaufania.
Jak czegoś nie mają w na stanie w kolorze jaki mi odpowiada to zamawiam przez net i nigdy nie było problemów.
Zamawiałem od nich z 10 razy jakieś pierdoły. Ceny mają rzeczywiście dobre.  Reklamacja też załatwiona od ręki - po prostu dostałem nowe buty.
Z tym, że marka Karrimor to żadna marka, ale o tym chyba wiesz...
Chociaż mata Karrimor Xlite służy mi bardzo dobrze. Thermarest żony też tam kupowałem bo najlepsza cena była.
pozdrawiam
Cygnus

Offline cygnus

• Cygnus

« Odpowiedź #87 dnia: Październik 03, 2013, 12:45:17 »
Jeśli chodzi o pozostałe sklepy w UK  Cotswolds, Snow+Rock, GoOutdoors, Ellis  Birgham
to warto zapisac się na listy mailingowe - co tydzień dwa mają promocję na jakiś asortyment i ceny idą 30% w dół.
Czasem jak akurat na coś polujemy można sporo zaoszczędzić.

mod: masz 30 min na edycje, każdy następny post będzie kasowany
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 21:19:13 wysłana przez madmun »
pozdrawiam
Cygnus

Offline semow

« Odpowiedź #88 dnia: Październik 03, 2013, 13:08:47 »
Tylko koszty wysyłki już są różne.

Offline kivak

« Odpowiedź #89 dnia: Październik 03, 2013, 18:57:47 »
sportsdirect.com ma chyba najlepsze ceny wysylki do Polski ze wszystkich znanych mi sklepow w UK. Bodajze 8 funtow. Czasem ten sam produkt na stronie Karrimora, FieldandTreka i sportsdirect moze miec rozna cene. Gwarancja to pol roku, stacjonarnie, mozliwe, ze kupowanie przez siec da gwarancje wieksza, ale cos nie przypuszczam. Co do Karrimora, to ostatnio staraja sie wprowadzic jakies ciekawsze produkty pod marka elite, czy x-lite. Te maty to dobry przyklad. Maja calkiem fajne kurtki teraz (modele z 2013, modele z 2012 byly pelne wad). Calkiem fajne plecaki. Buty nadal slabe, ale znow kilka tygodni temu przyszly jakies interesujace modele.

Moj ulubiony sklep netowy w UK to Rock and Run. Ci maja czasem szokujace ceny i to dobrego sprzetu. Scarpa Omega za 60 fuli to raczej rzadkosc ;) Teraz maja Raba Kinetica za 85. Jest to tez dobre miejsce do zakupu butow wspinaczkowych.

inny sklep, ktory warto polecic, ale ktory niestety ma chyba droga wysylke do Polski, to Joe Brown Climbing. Dobre ceny na zestawy mechanikow.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #89 dnia: Październik 03, 2013, 18:57:47 »

Offline semow

« Odpowiedź #90 dnia: Październik 04, 2013, 08:38:58 »
właśnie widzę że mają w świetnych cenach Raba Infinity: http://www.rockrun.com/rab-infinity-endurance-jacket/ tylko M nie ma :( ale jakby komuś tamte rozmiary pasowały, to chyba jedna z fajniejszych kurtek w tej gramaturze

Offline kivak

« Odpowiedź #91 dnia: Październik 04, 2013, 23:01:04 »
A jakby ktos chcial pracowac w Austrii, to sportsdirect.com otwiera tam sklepy. Szukaja ludzi. Znajomosc niemieckiego nie jest wymagana :))

Kurtke puchowa kupowalem na outdoorkit.co.uk - na wiosne sa tam najlepsze ceny. Do wyboru, do koloru i rozmiaru wszystko za pol ceny - Rab, ME, MH i Montane (plus jakies TNFy, Haglofsy i Bergansy). Nie wiem, czy wysylaja za granice.

Semow - jak sie pojawila ta cena na tego raba (wraz z odslona nowego wygladu strony), to byly wszystkie rozmiary. Poluj, lookaj, czasem rozmiary wracaja.

Offline semow

« Odpowiedź #92 dnia: Październik 06, 2013, 20:05:52 »
Na razie nie mam budżetu, nawet na tak atrakcyjną cenę - może wiosną poszukam. Dzięki za cynk.

Offline zajcman

« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 18, 2014, 15:16:31 »
Witam serdecznie. Zamowilem kilka rzeczy ze stronki sportdirect przesylka do wloch ( jesli by kogos interesowalo ) szybko i bez prblemow. Kupilem plecacesz Karrimora , Nogawice i nne pierdolki postaram sie rzucic jakas recenzje