25% zniżki na Fjord Nansen i 15% na resztę

Autor Wątek: [Torby biodrowe] GoLite Snowhare  (Przeczytany 3734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ptb

[Torby biodrowe] GoLite Snowhare
« dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:01:20 »
No to zapodaje od kilku dni z takim badziewkiem

No to trochę o: waga 430g, pojemność ok. 4L, 2 kieszenie.
Główna podzielona na 2 części przegrodą, mieści 1L camelbag z obu stron wyjścia na rurkę. Wierzchnia kieszeń na dokumenty, klucze. Dodatkowo do zestawu dołączona neoprenowa ocieplina na rurkę. Wygląda to tak:

I chyba dlatego torba dedykowana jest do "Winter cycling, mountain biking, skiing, other winter sports". Jednak , przedziwnym zrządzeniem losu i nie wiem jak ci hamerykanie potrafią takie sztuczki robić, w przypadku nie montowania neoprenu na camelbag  torba okazuje się świetnie sprawdzać w lecie, jesieni czy na wiosnę.
Pod wyściółką z mesh

znajduje się dodatkowa kieszeń (secret:D)

Fotki wypakowanej

I co w środku i na zewnątrz:

Zapakowałem jak widać: windszirt, zapasową koszulkę thermo, copke, rękawiczki, pompkę do roweru, dętke i jakieś klucze, dokumenty, mały fotoaparat. Na zewnątrz przytroczylem packlajta + kije. Paski kompresyjne świetnie troczą 2 butle z płynem (bardzo stabilnie z powodu takiej płytki plastikowej, nie dedykowanej do tego ale idealnie trzymającej). W kieszenie na pasie wchodzą komóra + 2 batony, których brak na zdjęciu ;)
Więc pojemność + troczenie daje spore możliwości.
Pas jak widzicie z siatki. No to tyle
Jak na razie stwierdzam, że bardzo stabilny i wygodny

forum.outdoor.org.pl

misio

Odp: [Torby biodrowe] GoLite Snowhare
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:03:00 »
zacne urządzenie!

a trwałość na pierwszy rzut jak oceniasz? bo ten Wedge to zajebiście pancerny jest jak dla mnie.
tutaj widzę siateczkę na pasie biodrowym.

Offline walter02

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2008, 20:56:29 »
właśnie, jak spisuje się ten siatkowy pas?
Czy umieszczone tek, jak na zdjęciu bidony nie mają tendencji do wyskakiwania z tych troczków?
Jak z ich ponownym wkładaniem?

Ciekawa sprawa...

Offline ptb

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2008, 21:33:42 »
Nie umiem ocenić trwałości. To co mam z golite jak narazie bez zarzutu. Siatka na pasie odchudziła ustrojstwo. Stabilizuje dobrze, nie uwiera, no ok po prostu. W sumie te wszystkie paski są wg opisu do kompresji. Tylko po co ich tyle? Dlatego przestawiłem je w nazwie i zastosowaniu na troczące.
Walter flakony nie wypadają bo z boku jest taka płytka plastikowa i ona super trzyma:

Flakony wchodzą pomiędzy paski, na pewno nie jest to takie łatwe jak w przypadku kieszenie wedge a nie jakos uciążliwe. Zawsze też mogę dokupić rezerwuar 1L i nanizać szalik z neoprenu ;)

Offline walter02

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2008, 21:44:42 »
faktycznie ten plastik daje radę.
Pytałem się o to, ponieważ  przy próbie zapodania bidonów w podobne miejsce jakiejś torby biodrowej ala Decathlon po zaciągnięciu troczków bidon robił małe hop jak z wyrzutni :D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2008, 21:44:42 »

25% zniżki na Fjord Nansen i 15% na resztę