Autor Wątek: Główny Szlak Sudecki- lipiec 2006  (Przeczytany 2697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

Główny Szlak Sudecki- lipiec 2006
« dnia: Marzec 03, 2007, 09:34:27 »
by Byku

tak, więc ... Pojechaliśmy, zobaczyliśmy, i było fajnie ! Naprawdę mamy te Sudety piękne i mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze wracać w tamte rejony. Co do samego szlaku, to nie trzymaliśmy się ściśle "cienkiej czerwonel linii" (szlaku), raczej dość często korzystaliśmy z rad Waltera, za co serdecznie dziękuję, że już o wspaniałej Sumatrze Marabuta nie wspomnę - Walter DZIĘKI !
Zaczęliśmy w Świeradownie Zdroju, skończyliśmy w Masywie Śnieżnika, nie doszliśmy do samego Paczkowa, ale z tego co mi wiadomo, niewiele straciliśmy (choć trochę szkoda tych Gór Złotych, ale się nadrobi). Skończlismy w Bystrzycy Kłodzkiej i stamtąd wspaniały wehikuł PKP z elektrycznych zespołów trakcyjnych klasy drugiej oczywiście zabrał nas do Wrocławia. W samym Wrocku również rozegrała się krótka walka o miejsce siedzące, szczęśliwie przez nas wygrana. Przeszliśmy (nie lubie tego słowa) ... Zobaczyliśmy sobie G. Izerskie, Karkonosze, Rudawy Janowickie, G. Kamienne, G. Sowie, G. Stołowe, G. Orlickie, G. Bystrzyckie, Masyw Śnieżnika, wiele siosek i wioseczek oraz sporo pól i łąk. Pogoda się udała, słońce nam napie...ło, że spiekliśmy się jak grzanki. Pozdrawiam też Kiniasz, która zaszczyćiła nas swoją obecnością podczas łikendu (i bardzo szybko przystosowała się do naszej koncepcji chodzenia po górach ;) - "spokojnie, mamy wakacje, nigdzie się nie spieszy"). Poniżej zamieszczam kilka fotek - wszystkich jest dość sporo, tak więc postaram się wybrać te najlepsze - choć nie będzie to łatwe.

http://blizzard01.fotosik.pl/

<jak bede miał troche wiecej wolnego czasu to jeszcze tam cos powrzucam>

forum.outdoor.org.pl

Główny Szlak Sudecki- lipiec 2006
« dnia: Marzec 03, 2007, 09:34:27 »

Offline ref

Odp: Główny Szlak Sudecki- lipiec 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2012, 15:42:14 »
Gdzie mogę znaleźć rady Waltera odnośnie korekt GSS?