Autor Wątek: Lasy Oliwskie oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy- post promocyjny by chróściel  (Przeczytany 9709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

jednym słowem: wszystko ;D

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

forum.outdoor.org.pl

misio

Typowe interwały.
Zapewne też tak poprowadzą trasę, że będziesz mieć praktycznie cały czas pod górkę i co rusz z górki, czyli podjazd i zjazd. Tak wyglądał m.in. PP w MTB swojego czasu.
Generalnie podjazdy wyglądają u nas tak mniej więcej, że masz stałe, w miarę łagodne nachylenie na długości jakiegoś kilometra z poziomu 20 do jakichś 150 m npm, a potem jest ostrzejszy podjazd na poziomie nachylenia od 15% wzwyż do 200 m npm.
Tutaj masz profil mojej trasy z domu do pracy [pracuję na osiedlu, które jest położone za TPK, czyli muszę go całego przejechać a ruszam praktycznie z poziomu 0, więc fajnie można się trochę zmęczyć na tych 11-tu kilometrach ;)]:

Co do nawierzchni: tak jak napisał Andy- spotkać można wszystko- od ubitych dróg poprzez piach, kończąc na jakichś bagienkach.

forum.outdoor.org.pl