Autor Wątek: [Tarpy] DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m  (Przeczytany 929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drdrx

[Tarpy] DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m
« dnia: Czerwiec 04, 2020, 21:01:46 »
W sklepie bushcraftowy.pl pojawił się jako nowość DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m:
https://sklep.bushcraftowy.pl/tarpy-plachty-biwakowe/39-plachta-biwakowa-dd-hammocks-tarp-35x35-olive-green.html

Właśnie chciałem kupić klasyczny Tarp 3x3 z myślą o używaniu w dwie osoby + plecaki w konfiguracji tipi ale teraz zacząłem się zastanawiać nad tą ciut większą nowością.
Jakie są Wasze doświadczenia z używania 3x3 w przez dwie osoby, jest wystarczająca czy też lepiej pomyśleć o tej większej nowości?

Pozdrawiam,
drdrx

forum.outdoor.org.pl

[Tarpy] DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m
« dnia: Czerwiec 04, 2020, 21:01:46 »

Offline grendel

Odp: [Tarpy] DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2020, 20:27:55 »
W sklepie bushcraftowy.pl pojawił się jako nowość DD Hammocks Tarp 3.5 x 3.5m:

Wygląda mi to na próbę ukrytej reklamy. Pierwszy post i nagle bum! link do nowości. Jakiej nowości? Aliexpress, tarp 3*3 m powlekany od spodu warstwą alu. Lżejszy i za połowę ceny tej super nowości bushcaftowego. Większy 3*4 m o wadze bushcraftowego (1050 g) ale wciąż o 70-80 zł taniej, bo za 39,99 USD Flame's Creed UL Tarp.

Offline drdrx

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2020, 00:01:13 »
stanowczo zaprzeczam podejrzeniom o kryptoreklamę, nie mam żadnego związku z żadnym sklepem, jestem po prostu nowicjuszem bez pojęcia, który naoglądał się filmów o tarpach 3x3, w końcu wszedł na sklep i chciał kupić a tu bum - pojawił się 3.5x3.5 z tagiem nowość

Pozdrawiam,
drdrx

PS: dzięki za linka na Feame's Creed

Offline PaWeb

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2020, 23:10:44 »
Mam dwa tarpy DD. Zwykły 3x3 był moim pierwszym namiotem. Potem zainwestowałem w ultralight 3x2.9 ważący 500g. Mam też namiot (jednopowłokowy) DD ważący 700g. Używam wszystkich z zadowoleniem. Jest wiele różnych tarpów na rynku. Dla mnie te brytyjskie plandeki są sprawdzone i mogę je polecać. Cena przystępna adekwatna do wystarczającej jakości. Są też plandeki Sea to Summit i innych firm, na których jakości z pewnością można polegać, ale kosztują kilka razy więcej. Zmierzam do tego, że kierowanie się najniższą ceną może iść w parze z niepewną jakością.

Offline Shwarc

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2020, 19:22:25 »
Zmierzam do tego, że kierowanie się najniższą ceną może iść w parze z niepewną jakością.

Popieram, a to wcale nie oznacza, ze ta niższa jakość musi wystąpić jak i kupno najdroższego wcale nie musi oznaczać niezniszczalności i samych och i ach.