Autor W±tek: Jaki ¶piwór polecacie  (Przeczytany 959 razy)

0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.

Offline KasiaP

Jaki ¶piwór polecacie
« dnia: Styczeń 17, 2020, 22:07:47 »
Cze¶ć,
Szukam ¶piwora do spania w namiocie od wiosny do jesieni. Fajnie wygl±da marka Volven w Skalniku. Macie z ni± jakie¶ do¶wiadczenia? Dobrze by było, żeby był tani, ale przede wszystkim zależy mi na jako¶ci. ¦piwór będzie też używany do spania w schroniskach.
https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/spiwory-i-maty/spiwory-i-maty-syntetyczne
Dzięki za info.

forum.outdoor.org.pl

Jaki ¶piwór polecacie
« dnia: Styczeń 17, 2020, 22:07:47 »

Offline grendel

Odp: Jaki ¶piwór polecacie
« OdpowiedĽ #1 dnia: Styczeń 19, 2020, 10:30:46 »
Masz cały dział po¶więcony ¶piworom https://forum.outdoor.org.pl/index.php?board=46.0

Po¶więć swój czas i poczytaj a nie zakładaj bezsensownie odrębnego w±tku.

Offline wspin_elle_89

« OdpowiedĽ #2 dnia: Marzec 19, 2020, 09:21:23 »
Z tego co widzę, to na forum jest tylko jedna wypowiedĽ w kwestii tego ¶piwora, dosyć niepochlebna, więc może kto¶ jeszcze by się wypowiedział. Wydaje mi się, że sam w±tek nie jest bezsensowny - przekopywanie się przez stare tematy może pochłon±ć bardzo dużo czasu. Koleżanka napisała do jakich celów potrzebuje ¶piwora, jeżeli kto¶ ma co¶ godnego polecenia, to chyba może zaproponować ciekawego :)

Offline ina

« OdpowiedĽ #3 dnia: Marzec 21, 2020, 15:30:16 »
Po to jest forum, aby trochę w nim pokopać, a nie powielać w±tki. Można też użyć opcji szukaj.
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline grendel

« OdpowiedĽ #4 dnia: Marzec 21, 2020, 16:25:16 »
Po to jest forum, aby trochę w nim pokopać (...)
Szkoda komentarza do postu @wspin_elle_89. To najzwyklejszy spam na żenuj±co niskim poziomie. Tu post bez sensu, w innym temacie bez sensu i w końcu w trzecim nachalna reklama konkretnego sklepu.

Wysłałem wiadomo¶ć do admina ale chyba już nikt tutaj nie moderuje.