Autor Wątek: Koszulka budrzetowa jaką wybrać  (Przeczytany 410 razy)

Offline pisolu

Koszulka budrzetowa jaką wybrać
« dnia: Listopad 08, 2019, 17:10:42 »
Jaka wybrać koszuklę ktora łatwo schnie i odprowadza wilgoć.

Jak zapobiedz przykremu zapachowi.

forum.outdoor.org.pl

Koszulka budrzetowa jaką wybrać
« dnia: Listopad 08, 2019, 17:10:42 »

Offline Grzesiek

Odp: Koszulka budrzetowa jaką wybrać
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2019, 06:15:37 »
Nigdy nie sądziłem że odpowiem na takie pytanie ,  i że polecę koszulkę z Dekatlonu , a jednak........
Kupiłem w tym sklepie koszulkę za 15 złotych marki Qe.... , (nie wiem jak się to pisze) z przeznaczeniem "do pracy". Po tygodniu używania, wróciłem do sklepu i dokupiłem jeszcze 5. Są w miarę wytrzymałe, schnął błyskawicznie ,na słońcu potrafią wyschnąć w pół godziny smrodu nie zauważyłem.
zresztą za 15 złotych .... kup jedną , zobaczysz czy Ci pasuje.

Offline pisolu

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2019, 06:43:09 »
Witam kolego jak rozumieć wypowiedź na taki post

Czy mógł być podać numer produktu lub zrobić zdjęcie z tyłu metrki tam jest 7 cyfrowy kod koło kodu kreskowego.

Czy spodkal się ktoś z innymi koszulkami innych marek np dyskonty lub lub inne miejsca

Offline Shwarc

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2019, 13:02:35 »
Martessport, to samo co Decathlon i nic więcej nie potrzeba. Może niekoniecznie uda się trafić z kolorem i fasonem za 15zł, ale do 50zł bez problemu coś znajdziesz. Generalnie te produkty nie są więcej warte i takie ceny są adekwatne do jakości i zastosowania.

Najlepszą metodą na pozbycie się smrodu jest... Pranie :) Tu niestety ameryki nie odkryjemy chyba, że zainwestujemy +150 w wełnę, która jednak wolniej schnie niż syntetyk.

Offline pisolu

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2019, 15:58:28 »
Witam kolego.

99 procent produkcji jest made in China i jest warta miski ryżu .

50 zł to abstrakcja do pracy i sportu używam koszulek bawełnianych 100 % w cenie 6 zł brutto . Poszukuję koszulek do pracy i sportu że względu na schnięcie i odprowadzanie wilgoci coś taniego .podpowiedzi mile widziane

Co do spodu chciał bym żeby koszulka wystarczyła kilka godzin lub jeden dzień chociaż . Przy bawełnie nie ma smrodu nawet jak jest mokra

Offline Grzesiek

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2019, 17:52:12 »
odnośnie koszulek za 15 złotych.
Wejdż do Dekatlonu  i zapytaj sprzedawców. Koszulki leżały w koszach. (Zarówno w zeszłym roku, jak i w bieżącym) , zwinięte w rulon i zabezpieczone gumką ,taką zwykłą majtkową. Gumka jest doszyta do koszulki. Były w czterech kolorach : bordowym, niebieskim, szarym i czarnym.
 Sprawdziłem na stronie sklepu i CHYBA to była MH100. Tyle pamiętam. Na metki nie zwracałem uwagi. Po dwóch latach używania na metkach wszytych w koszulkę nie ma żadnych napisów.

Offline Piotrek

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2019, 23:18:45 »
Na pewno nie pasiecie trolla? :D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2019, 23:18:45 »

Offline MaciekZ

« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2019, 00:13:46 »
No właśnie tak się zastanawiam.
Koledzy chyba stęsknieni dyskusji o sprzęcie i rzucili się z radami, a tu pytający jakiś taki dziwny - delikatnie mówiąc...  ;)

Offline pisolu

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2019, 14:10:11 »
Witam trolii i osoby chcące pomóc.

Poszukuje tanich budrzetowych podkoszulek bo niechce płacic za markę

Jak by mugł ktoś podać modele sklepy po za decatlonem. Czy są jakieśtakie koszulki z jonami srebra.   

Offline Shwarc

« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2019, 22:30:28 »
W tym sklepie nie płaci się za markę:
https://pl.aliexpress.com/?spm=a2g0o.tm39551.1000002.1.24fb23d0xsKyPg

na pewno coś znajdziesz. Są jeszcze sklepy z odzieżą zachodnią, często w promocyjnej cenie 5zł/kg, można tam znaleźć zarówno markowe jak i nie markowe wyroby. Przejdź się, poszukaj, warto.

Offline iwonapro

• "Jak zjesz wykładowcę to kto da Ci wykształcenie?"

« Odpowiedź #10 dnia: Wczoraj o 18:21:59 »
Uusy, błagam. Popraw błąd ortograficzny w tytule wątku. Te w treści są przypisane wyłącznie do autora, ale tytuł... 😁