Autor Wątek: [Czolowka]Sklihunt H03R  (Przeczytany 5002 razy)

Offline Dominik.M

• Tu mnie jeszcze nie było ;).

Odp: [Czolowka]Sklihunt H03R
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 26, 2019, 18:57:47 »
Wszystkie są z demontażu, na x-dziesiąt ogniw kupionych u nich wszystkie trzymały parametry. I przepraszam bardzo za 8 zł wysokoprądowe ogniwo czy będzie miało pojemność 3300 czy 3350mah to ma jakąś różnicę ???

Ceny hurtowe ogniwa LG MH1 - 3200mAh są na poziomie 2,4$ - to ile ma kosztować używka z demontażu ? To że kupa ludzi daje się łupić na forach czytając bajki wyssane z myszki o nowych i nieużywanych pakietach z uszkodzoną elektroniką to już inna sprawa.

PS. ktoś może nie zrozumieć mojego uniesienia, ale na allegro i w chińskich sklepach sieciowych jest pełno podróbek ogniw Panasonic NCR18650B i Sanyo 18650GA, które mają pojemności na poziomie 2800-3000mAh przy niskich prądach rozładowania - przy wyższych jest flatline i latają po 2300-2500mah. Więc cena 8zł za oryginalne ogniwo jest po prostu dobra.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2019, 19:19:41 wysłana przez Dominik.M »

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 26, 2019, 18:57:47 »

Offline fromage

« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 26, 2019, 20:28:10 »
Wszystkie są z demontażu, na x-dziesiąt ogniw kupionych u nich wszystkie trzymały parametry. I przepraszam bardzo za 8 zł wysokoprądowe ogniwo czy będzie miało pojemność 3300 czy 3350mah to ma jakąś różnicę ???

Ceny hurtowe ogniwa LG MH1 - 3200mAh są na poziomie 2,4$ - to ile ma kosztować używka z demontażu ? To że kupa ludzi daje się łupić na forach czytając bajki wyssane z myszki o nowych i nieużywanych pakietach z uszkodzoną elektroniką to już inna sprawa.

PS. ktoś może nie zrozumieć mojego uniesienia, ale na allegro i w chińskich sklepach sieciowych jest pełno podróbek ogniw Panasonic NCR18650B i Sanyo 18650GA, które mają pojemności na poziomie 2800-3000mAh przy niskich prądach rozładowania - przy wyższych jest flatline i latają po 2300-2500mah. Więc cena 8zł za oryginalne ogniwo jest po prostu dobra.

Generalnie to fajnie ze polecasz. Jak tutaj ktoś napisał, ja tez bym przeszedł obok takiej ceny myśląc ze to fake. Zamówiłem 2 sztuki [emoji1]

Offline cynik

• Kometa Halleya

« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2019, 23:07:38 »
Nie znam tematu demontazu i nie znam tematu for internetowych bo je odpuscilem prawie 10 lat temu i pomijajac moja okazjonalna obecnosc tutak od niedawna to odpuscilem globalnie ;D
Ale fajna sprawa, jak mi braknie to dokupie, jebac pojemnosc ale prad sie zgadza? Chodzi o to, zeby mi vape mod nie wybuchl w ryju pod zbyt duzym obciazeniem, na razie to te nieszczegolnie tanie INR-costam samsunga z banggood daja rade bardzo dobrze, duzo lepiej niz drozsze sanyo z markowego polskiego sklepu i kazda jedna 3-5 zl tansza ;D
najmlodszy emeryt malopolski.