Autor Wątek: [Buty średnie] KEEN Durand MID  (Przeczytany 1788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Larfen

[Buty średnie] KEEN Durand MID
« dnia: Maj 08, 2017, 16:58:55 »
Witam,

Czy ktoś z koleżanek i kolegów ma doświadczenie z reklamowaniem tych butów?

Jakiś czas temu zerwała mi się przelotka sznurowadła (zdjęcie) podczas schodzenia szlakiem bieszczadzkim (akurat miesiąc temu trafiło się Bukowe Berdo, więc trochę kamieni, trochę śniegu, trochę błota).

Przelotki w tych butach wykonane są ze skóry i wszyte są pod wierzchnią cześć buta. Otrzymałem dziś bardzo ogólną informację od sklepu, że zerwanie jej wynika ze złej eksploatacji.

Buty po każdej wyprawie czyszczone z błota, a w razie potrzeby impregnowane. Używane niemalże wyłącznie do chodzenia w terenie - gdzie tu zła eksploatacja?

Byłbym wdzięczny o ewentualne wskazówki jak w tej sprawie postąpić.

Jeśli zły dział, to przepraszam i proszę o przeniesienie.

forum.outdoor.org.pl

[Buty średnie] KEEN Durand MID
« dnia: Maj 08, 2017, 16:58:55 »

Offline misiak76

Odp: [Buty średnie] KEEN Durand MID
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2017, 18:57:57 »
Jak masz paragon to przez sklep w którym kupiłeś. Ja z moimi Kenami takich problemów nie mam, a raczej żadnych problemów.
Ewentualnie kontakt z dystrybutorem Agnieszka Kalczyńska
tel: 12 425-31-71, tel.kom.: 510 272 082
keen@mmsport.com.pl
z tym, że też jest potrzebny paragon. U szewca taka naprawa to koszt 10 zł tyle płaciłem w zeszłym roku za wymianę takiej szlufki

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Offline Larfen

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2017, 19:45:28 »
Buty są aktualnie w serwisie - nie wiem którym, wcześniej odesłałem je do sklepu w którym je kupiłem. Nie wydaje mi się żeby naprawa była trwała... Dzięki za kontakt do dystrybucji. Zobaczę jak sklep odpowie na mojego maila.

Offline sieku

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2017, 20:19:44 »
Polecam dodatkowo dopóki istnieje taka możliwość (2 lata), korzystać z rękojmi zamiast gwarancji producenta. Zasady rękojmi reguluje kodeks cywilny, zaś rękojmie - producent. Więc często (choć na szczęście nie zawsze) wątpliwości rozstrzyga na swoją korzyść :)

Offline Larfen

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2017, 11:48:54 »
Sprawa zakończyła się lepiej niż myślałem na początku. Po interwencji reklamacja została magicznie uznana i buty wymienione zostały na nowe. Jak widać, czasami trzeba zapytać...

Generalnie buty bardzo polecam, mega wygodne i dawały radę przy -24 st. C, jednak potwierdzam opinię wielu, że są dosyć szerokie, ale ja to akurat lubię .