Autor Wątek: Buty w miasto  (Przeczytany 1130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kostek

Buty w miasto
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 16:49:50 »
Hej ! ;D
Potrzebuję butów na zimę, coś na bruk, do szkoły i do lasu. Znajomy polecił firmę HAIX i wybranie butów z membraną. Model który mi się podoba to HAIX AIRPOWER P9 Desert, ma membranę ale jest chyba za drogi (730 zł). Chyba że lepiej wydać tyle i mieć pewność jakości. Wpadły mi również w oko protektory, dokładnie PROTEKTOR CROSS tylko że na forach wyczytałem że buty protektora nie są dobre, do tego nie mają membrany. Doradźcie, podyskutujcie, jestem bardzo ciekaw  :)

forum.outdoor.org.pl

Buty w miasto
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 16:49:50 »

Offline cynik

• Kometa Halleya

Odp: Buty w miasto
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2018, 17:45:26 »
Buty do szkoly i do lasu, jkjp dawno mnie nie byo na internecie chyba ;D

Pomoge ;D

Buty na beton musza miec inna podeszwe i inny protektor niz te do lasu, typowo outdoorowe buty asfalt zjada jak maslo, z kolei buty miejskie nie maja tej przyczepnosci co trzeba w terenie. Jak chcesz buty do ASG to bierz cokolwiek co ci sie podoba, w szkole ich nie zajedziesz na smierc raczej ;D
najmlodszy emeryt malopolski.

Offline iwonapro

• "Jak zjesz wykładowcę to kto da Ci wykształcenie?"

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:51:38 »
Łooo Cynik poprawia sobie statystyki.

W kwestii butów nie mam nic wielkiego do powiedzenia ;D
No, może poza tym, że buty w miasto za 730 zł są o 700 zł za drogie, a buty w teren zimą za 730 zł za drogie nie są.

Offline cynik

• Kometa Halleya

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2018, 14:08:56 »
No patrze sobie co sie stanie jak sie napisze posta tu i tam, ale w sumie to niewiele sie dzieje ;D Zobaczymy kiedy mi sie znudzi ;D
najmlodszy emeryt malopolski.