Autor Wątek: Podróż stopem do Portugalii - szukam towarzysza, ciekawa oferta:)  (Przeczytany 2395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rwąca rzeka

Cześć,
niedługo wybieram się stopem do Portugalii. Niestety, moja towarzyszka podróży zrezygnowała w ostatniej chwili, więc szukam kogoś, kto chciałby ją zastąpić. Zostało niewiele czasu, więc nie spodziewam się tłumu chętnych - wiem, że większość z Was ma już pewnie plany. Myślę jednak, że to fajna i korzystna oferta dla kogoś, kto nie ma większych zobowiązań. Przede wszystkim - jest to okazja na darmowe dwutygodniowe wakacje w Portugalii z noclegami i wyżywieniem:)

Opiszę w dużym skrócie, jak wygląda sprawa:
1. Mój kumpel z Portugalii zaprosił mnie do swojego rodzinnego domu. Założyliśmy się: jeśli dotrę tam stopem z Polski w 6 dni (bułka z masłem), to będę jego gościem przez ok. 2 tygodnie (żarcie i spanie za free). Oczywiście dotyczy to także osoby, która ze mną pojedzie.

2. Wyjeżdżam z Polski 14 lipca, docieram do Portugalii i zostaję tam do 30 lipca.
3. 30 lipca lecimy do Irlandii, gdzie kolega mieszka i pracuje. Mój towarzysz podróży również może lecieć, jeśli chce i może również zatrzymać się ze mną u znajomych. Ja mam już kupiony bilet. Planuję zostać tam najwyżej kilka dni.
4. Po kilku dniach najprawdopodobniej lecę do Edynburga (jest tam fajny festiwal artystyczny w sierpniu) i też zostaję kilka dni.
5. Nie wiem jeszcze, jak wrócę z Edynburga, ale być może również stopem do Dover, stamtąd promem do Dunkierki i dalej stopem do Pl.

Oczywiście mój towarzysz podróży może opuścić mnie w dowolnym momencie - najbardziej zależy mi, żeby mieć towarzystwo podczas drogi z Polski do Portugalii.
Mam już pewne doświadczenie w podróżowaniu stopem po Europie i miło by było, gdyby zgłosił się ktoś, kto także podróżował w ten sposób. Nie będę jednak wybredna:)
Zapraszam do dyskusji.

forum.outdoor.org.pl