Autor Wątek: Trasa Szczecin->morze->Szczecin  (Przeczytany 1869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BetoNova

Trasa Szczecin->morze->Szczecin
« dnia: Sierpień 27, 2014, 11:46:59 »
Hej, może ktoś coś poradzi na szybko, bo jutro z kolega planuję wybrać się ze Szczecina nad Bałtyk (okolice Międzywodzia zapewne), trasa mniej więcej przechodzi tak:

Pytanie, czy ktoś jechał tą trasą alternatywną przez Stepnicę rowerem? Podobno droga jest dobra (kolega ma szosówkę).

forum.outdoor.org.pl

Trasa Szczecin->morze->Szczecin
« dnia: Sierpień 27, 2014, 11:46:59 »

Offline Shwarc

Odp: Trasa Szczecin->morze->Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:52:38 »
W jedną i w drugą na raz, prawie 200km? Samo z siebie niezły wyniczek.

Offline BetoNova

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:57:43 »
No cóż, trzeba podnosić poprzeczkę :] 100km robię już bezproblemowo, a że po wyprawie gruzińskiej zasadniczo gniję w domu, to trzeba się zmusić do jakiegoś wysiłku:D Kwestia tylko taka, żeby nie okazało się, że gdzieś tam jednak ta droga jest tragiczna :DD

Offline Shwarc

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2014, 18:29:27 »
Nie znam tamtych okolic więc nie pomogę, ale nasuwa mi się myśl, że robienie 200km rowerem gdy z codziennym treningiem ma się niewiele wspólnego, jest lekko ujmując bez sensu. Taki przejazd absolutnie nie podniesie formy, a jedynie może doprowadzić do jakiejś kontuzji, naciągnięć itp.
Przypomniał mi się jeden kolega, który też wybrał się na taki rajd/maraton szosowy (Kaszebe runda czy jakoś tak) wybierając najdłuższy dystans 220km. Owszem, trasę na góralu przejechał ale średnia prędkość była podobna do prędkości emeryta jadącego na działkę starą ukrainą. Forma w żaden sposób nie wzrosła, a wyrypa doprowadziła do tego, że 3 dni leżał płasko i nie mógł się ruszać. Jak sam mówi, więcej na coś takiego się nie pisze :)

Offline BetoNova

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2014, 21:32:20 »
hola hola, ja nie piszę, że miałem wieloletnią przerwę na rowerze, a teraz postanawiam walnąć 200km. Po prostu miałem pół miesiąca przerwy w rowerowaniu, bo byłem w Gruzji [trekking w Kaukazie głównie], po powrocie nie za dużo jeździłem, ale ostatnio zrobiłem 2x 100km i było relatwynie "mało". A na rowerze śmigam w sumie codziennie przez cały rok.

Offline Shwarc

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2014, 05:18:12 »
Nie no spoko, tak tylko mi się skojarzyło. Gdybyś planował trasę w mojej okolicy (np. Piła => Kołobrzeg) w przyszłości to bym się pisał na taki wypadzik

Offline BetoNova

« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2014, 14:29:52 »

Jakby ktoś był ciekawy, tak to wygląda. Droga bdb, z wyjątkiem odcinka Kołczewo-Kodrąb, gdzie asfalt był trochę pokancerowany (jest też lekko dłuższa trasa bardziej w stronę Międzywodzia, ale tam też później jest nieładny asfalt) ale nawet na szosie da się tam ładnie przejechać. Reszta trasy jest super. W obie strony jechaliśmy mniej więcej 4h, ze średnią 25km/h.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2014, 14:29:52 »