Autor Wątek: [Buty wysokie] Tecnica Starcross III  (Przeczytany 5743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barabasz

[Buty wysokie] Tecnica Starcross III
« dnia: Sierpień 27, 2014, 09:44:04 »
A co sądzicie o butach Tecnica Starcross III z oferty Decathlonu?

http://www.decathlon.pl/buty-turystyczne-wysokie-mskie-starcross-iii-id_8208222.html

Warto zainwestować? Vibram + gore w miarę dobrej cenie + bezproblemowa gwarancja Deca ale z drugiej strony mało opinii w internecie o tych butach i ich wytrzymałości oraz solidności. Ma ktoś jakieś informacje na temat tych butów? Będą użytkowane głównie w Gorcach i Tatrach, również zimą na mniej wymagających trasach

forum.outdoor.org.pl

[Buty wysokie] Tecnica Starcross III
« dnia: Sierpień 27, 2014, 09:44:04 »

Offline arkadoo

Odp: [Buty wysokie] Tecnica Starcross III
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2014, 06:55:33 »
Cena jest bardzo ok. Bezproblemowa realizacji gwarancji swego czasu dotyczyła ich własnych marek. W przypadku innego producenta odbywała się normalnym torem.
http://www.rower.fan.pl
Horyzont
Pachnę Warszawką (bez urazy) :D

Offline Ivan

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2014, 08:27:57 »
Też jestem obecnie na etapie kupna lekkich butów za kostkę. Tylko że ja bym się bał tych Tecnic zabrać w Tatry zimą bo mają dużo przeszyć. Podejrzewam małą wytrzymałość w warunkach skalno-śnieżnych. Na Gorce jak najbardziej. Ale 399 to nie jest jakaś olśniewająca cena. Wolałbym dołożyć trochę i kupić Aku Slope bo są lekkie ale nie mają przeszyć na czubie.

Offline Kanet

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2014, 12:09:06 »
Cena jest bardzo ok. Bezproblemowa realizacji gwarancji swego czasu dotyczyła ich własnych marek. W przypadku innego producenta odbywała się normalnym torem.
Chyba nie do końca.
Kiedyś oddałem buty do biegania Asicsa na gwarancji (dziura zrobiła się po niecałym roku, ale też ich dużo używałem) i "gość od gwarancji" tylko popatrzył, pozginał but powiedział coś w stylu "no tu się zginał przy chodzeniu więc może dlatego" i kazał iść sobie na halę i wybrać coś z rabatem= cenie butów ;) (zabrałem ten sam model i długo mi służył).

Ivan,
Mam bardzo podobny but Zamberlana, model Thunder i w tatrach takie buty dostają mocno w dupę z powodu braku otoku ale jest w miarę ok. Za to na beskidy i tatry zachodnie są spoko.
Zimą też w nich chodziłem ale to się nadaje max na 1-2 dni bo w śniegu (jak nie jest super zimno)  pomimo gore takie buty szybko przemakają no i jest w nich raczej zimno.

edit
Oczywiście podobny do tych AKU.