Autor Wątek: [Kurtki] HiMountain Bushido  (Przeczytany 13096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misio

Odp: [Kurtki] HiMountain Bushido
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2014, 12:55:32 »
Myślę, że Całka wie co pisze ;).

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2014, 12:55:32 »

Offline wojtekh

« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2014, 13:08:01 »
Tak, gdzieś tam widziałem że pracowała w him. Ale ja nie miałem nigdy problemów mimo że np jedna kurtka zniszczona ewidentnie z mojej winy nozyczkami :P , może miałem szczęście...

Offline całka

« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2014, 14:14:54 »
generalnie to jest tak - jeśli reklamujesz coś, co wiemy że jest słabe i ciągle reklamowane, prawdopodobnie oddamy kasę, no chyba że mamy nowe coś na wymianę to oczywiście wymieniamy :P
tak to z reguły działało w przypadku butów  - były modele które w momencie przyjmowania reklamacji wiedzieliśmy że będą się kończyć zwrotem gotówki (oczywiście to nie my o tym decydujemy).

W 99% przypadków starają się naprawiać usterki, albo odrzucają reklamację

oczywiście mogłeś mieć szczęście :) wiesz... ktoś z działu reklamacji kto to ogląda też ma pewnie lepsze i gorsze dni ;)

Offline velka

« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 16, 2014, 10:42:32 »
oczywiście mogłeś mieć szczęście :) wiesz... ktoś z działu reklamacji kto to ogląda też ma pewnie lepsze i gorsze dni ;)

Panie z działu reklamacji do bardzo miłe panie i same wiedzą jaki chłam jest sprzedawany. Podczas dostaw nowych butów już było widać, że będzie to towar często oddawany. Buty biodegradowalne - same rozkładają się podczas używania :)

Offline THOR

« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 16, 2014, 12:11:05 »
Przeciętny Kowalski ma w dupie nasze opinie i kupuje to co mu się podoba dlatego takie kolorowe firmy jak niegdyś Campus i obecnie 4F, które za cholerę nie grzeszą jakością, odnoszą sukcesy na rynku jakie odnoszą ;).

4f żyje sobie tak dobrze tylko i wyłącznie z powodu wygrania przetargu na ubieranie naszych sportowców !
zanim to się wydarzyło więcej widziało się campusa na ludziach. Teraz 4f jest wszędzie !!! Nosi go prawie każdy !!! Masakra. A spróbuj jakiemuś niegrzeszącemu intelektem "dresowi"(bo takowi tez noszą  ;D) wytłumaczyć jakie gówno ma na sobie to pewny wpierdol.....  ;D

Offline misiak76

« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 07, 2014, 12:36:10 »
Mój brat zakupił sobie i żonce 4F i po kilku słowach krytyki z mojej strony prawie doszło do kłótni rodzinnej ;-)

Offline mciej

« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2014, 13:12:42 »
a bo najcześciej kupuje sie oczami niestety :P

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2014, 13:12:42 »