Autor Wątek: [Akcesoria] Po prostu Earl  (Przeczytany 9835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madmun

Odp: [Akcesoria] Po prostu Earl
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2014, 11:37:53 »
obsługa w rękawiczkach to ja narazie tylko w note3 widziałem, a podczerwień to nie ultradźwięki chyba że fala to fala ;D 
20h, podejrzewam że to jest czas działania minimalny z włączonymi wszystkimi pierdołami, nawigacją cały czas... Ciekawe ile Note pociągnie z włączonym ekranem 4h ? :)
respo.... chyba Ci chodzi o reflow, w kindlu jest to źle zrobione a w innych czytnikach o wiele lepiej, więc przeglądanie mapy nie będzie tak upierdliwe jak podejrzewasz
Co do nie przygotowanych map .. no to możesz mieć racje, choć chciałbym zobaczyć jak wygląda locus na takim ekranie
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2014, 11:37:53 »

Offline atanor

« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2014, 13:28:35 »
Jest już trochę telefonów z obsługą w rękawiczkach. Dla mnie najważniejsze, że Note 3 ma tą  funkcję, reszta mnie aż tak bardzo nie interesuje.
Tak, tak, chodziło o podczerwień ;)
Note 3 z włączonym ekranem? Po co? Ma mi oświetlać kieszeń? Wiesz, że w OLED czas działania zależy od konfiguracji i tego co wyświetla. W wymagających grach faktycznie bateria trzyma kilka godzin, ale dodatkowo obciąża procesor i grafa, przy czytaniu ebooka kilkanaście godzin nie jest problemem, dłużej nigdy nie czytałem.
Jeżeli jeśli uruchomimy w Note wszystkie funkcje co w Earl, jak GPS, barometr, higrometr, BT, Ant+ wyłączymy sieć to będzie działał dłużej niż 20h. Nawet spodziewam się, że taka ciemna mapa jak ta Earl pozwoli na działanie w włączonym ekranem non stop te 20h.
Trzecia sprawa to możliwość rozszerzenia Note 3 o baterię Zero lemon 10000mAh i wtedy każda polemika jest pozamiatana ;D
Po prostu uważam, że entuzjazm i oczekiwania wobec Erla są zbyt duże. Faktycznie sam zacząłem zastanawiać się nad zakupem, ale po kilku przemyśleniach,  sprawdzeniu specyfikacji deko ostygłem i przelałem to na forum. Przede wszystkim nie jest to jak sobie (i chyba nie tylko ja) wyobrażałem panaceum na brak prądu w górach. Problem właściwie będzie dotyczyć Erla w takim samym stopniu jak większości smartfonów.

Offline Photon

« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2014, 14:20:12 »
Również wątpię, aby ten panel dał radę w jeden dzień, od 0 do 100% naładować to urządzenie w warunkach rzeczywistych... gdy jednocześnie będą odpalone systemy nawigacji itd. Gdy wycelujemy panel prosto w słońce, to pewnie da radę.
Kontragrument dużej wielkości do mnie przemawia...
Poczekam na wersję mini, może być bez panelu słonecznego :D

Offline misiak76

« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 21, 2015, 14:10:40 »
A nad erlem wciąż trwają prace. :|

Offline atanor

« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 07, 2016, 02:00:09 »
Ten wirtualny niewypał nie miał nawet szansy być prawdziwym niewypałem ;D