Autor Wątek: [Góry Sowie] - pomiędzy dwoma "W"  (Przeczytany 2286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf

[Góry Sowie] - pomiędzy dwoma "W"
« dnia: Maj 19, 2013, 23:31:48 »
Cały tydzień pięknej pogody - a na weekend zapowiadane, oczywiście, opady deszczu. Zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Pewnie możecie się domyślać z jakim nastawieniem jechałem na wycieczkę w Góry Sowie. No ale jak trza to trza. Trasa przebiegała pomiędzy dwoma przełęczami - Walimską i Woliborską. Cel główny to Wielka Sowa i ognisko :)

Wyjeżdżamy z Górnego Śląska o 6.00. Autostradą dość szybko idzie, później niestety drogi lokalne w kierunku Dzierżoniowa. Po drodze przyjebałem jak dzik w sosnę nazywając Ślężę Karkonoszami. No coż, z daleka te pasma wyglądają podobnie :P O 10.00 startujemy z przeł. Walimskiej. Wieje pierońsko i chmury otaczają nas z każdej strony. Ruszamy jednak niebieskim szlakiem w stronę Wielkiej Sowy. Taka kiepska pogoda ma swoje plusy - idzie się zdecydowanie szybciej ;) Już po godzinie jesteśmy na szczycie. Niektórzy płacą 2 zł i wchodzą na szczyt wieży po to żeby zobaczyć...koniec swojego nosa :P

Piekary Śląskie - godz. 5.30

Na dalszą część relacji Wolfa zapraszamy na portal:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2013, 11:51:48 wysłana przez crimson »
"Siłę słonia, płodność byka da Ci tylko turystyka!"

forum.outdoor.org.pl

« dnia: Maj 19, 2013, 23:31:48 »

Offline misiak76

Odp: [Góry Sowie] - pomiędzy dwoma "W"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2014, 10:04:40 »
Wielka Sowa ma dla mnie szczególne znaczenie. To pierwsza góra na jaką wszedłem i po kilku latach pierwsza na jaką wszedłem z całą moją rodzinką :-)

forum.outdoor.org.pl

Odp: [Góry Sowie] - pomiędzy dwoma "W"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2014, 10:04:40 »