Autor Wątek: Mała wyprzedaż magazynowa  (Przeczytany 3510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czaya

• Arc'teryx

Mała wyprzedaż magazynowa
« dnia: Maj 17, 2013, 09:21:01 »
Hej!

Dziś na naszym FB pojawi się kilka linków do naszych rzeczy (muszę tylko założyć profil na Alle). Będę tam wrzucał rzeczy które zalegają mi w magazynie a których już nie potrzebuję. I tak dziś, w pierwszym rzucie pojawią się :

Uprząż S220, rozmiar M, kolor Thalo Blue, waga 220g (nazwa uprzęży w ARC to od razu waga) - cena 314zł (w sklepie ok. 480zł)
Uprząż R280, rozmiar M, damska, kolor Bondi Blue, waga 280g - cena 338zł (w sklepie ok. 520zł)
Uprząż I340a, rozmiar M, kolor Tungsten, waga 340g, - cena 416 zł (w sklepie ok. 640zł)

Uprzęże są zapakowane w stylowe woreczki które dodają 150% lansu w skałach :D

Kurtka Beta FL (jeszcze z oznaczeniem UL) - Active Shell, rozmiar M, kolor Citron (odważny kolor :D) - cena 1300zł (w sklepie ok 2000zł)

Ceny są ostateczne, outdoor.org.pl ma pierszeństwo w takich informacjach. Najpóźniej dziś wieczorem info ląduje na naszym Facebooku. Gdyby ktoś chciał coś zakupić - wiecie gdzie mnie szukać ;)

Mam jeszcze 2 Atom SV Hoody, rozmiar M, kolory Tibetan Red i Naranja, ale nie wiem czy będę miał czas wrzucić.
..just can't wait to get on the road again

forum.outdoor.org.pl

Mała wyprzedaż magazynowa
« dnia: Maj 17, 2013, 09:21:01 »

Offline czaya

• Arc'teryx

Odp: Mała wyprzedaż magazynowa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2013, 20:52:14 »
Uprząż S220 i Beta FL (UL) już nieaktualne :D

Offline czaya

• Arc'teryx

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2013, 00:13:30 »

Offline czaya

• Arc'teryx

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2013, 12:19:42 »
Hej!

Zanim wrzucę na Allegro może znajdzie się tutaj ktoś chętny na kilka rzeczy zalegających w magazynie :

-Theta SL Hybrid jkt, męska, kolor Blue Moon, rozmiar M - połączenie Paclite i Pro, nowa, 799zł + przesyła
-Theta SL Hyrbid jkt, damska, kolor Desert Lapis, rozmiar M, jak wyżej, cena 799zł + przesyłka
-Beta FL jkt, męska, rozmiar M,kolor Wheatgrass, Active Shell, nowa, 1100zł + przesyłka
-Atom LT Hoody, męski, rozmiar M, kolor Wheatgrass, nowy, 499zł + przesyłka
-Atom LT Hoody, damski, rozmiar M, kolor Annabelle Green, nowa, 499zł + przesyłka

Anyone?

Offline czaya

• Arc'teryx

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2013, 14:11:05 »
Atom męski już nieaktualny - reszta poszła na allegro :

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=29020027