Autor Wątek: Zimowa symulacja eksploracji Jeseników - czyli dziad z ekipą na Pradziadzie  (Przeczytany 2564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline crimson

• rocznik '89

Dotychczasowa, rokroczna Zimowa symulacja eksploracji Bieszczad zamieniła się w eksplorację nieco innych terenów, bo przecież ile razy można w te Bieszczady jeździć. Owszem są piękne, zwłaszcza zimą, ale chyba nie do porzygu niczym Koń Rafał. Dlatego też tym razem trzeba było nieco urozmaicić eksploracyjne plany i zakosztować innych wrażeń wizualnych, a także zaczerpnąć odrobinę kultury południowych sąsiadów. Wybór zatem padł na Jeseniky, położone w północno-wschodnich Czechach pasmo należące do Sudetów Wschodnich, z najwyższym szczytem Praděd liczącym sobie 1 491 m n.p.m. Niewiele jest relacji z tych okolic, a jedyny członek odoru, który tam regularnie bywał, został onegdaj przegnany z odoru. Pogoda raczej nie nastrajała optymistycznie ogólnie panujący syf, jak przez większą część zimy. Nie było to jednak czynnikiem demotywującym, albowiem oprócz walorów natury przyrodniczej, Czechy słyną z kultury kulinarnej – a przede wszystkim z – piwa. W związku z tym, mimo mglistości i nieprzejrzystości i braku słońca postanowiliśmy zawitać do Jesenika, celem miłego spędzenia czasu.

Jesenik – rynek

Na dalszą część relacji crimsona zapraszamy na portal:
Zimowa symulacja eksploracji Jeseników
- czyli dziad z ekipą na Pradziadzie

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 20:18:00 wysłana przez crimson »
nie jestem całkowicie bezużyteczny, przecież zawsze mogę służyć za zły przykład

stormbringer coming time to die

forum.outdoor.org.pl

Offline Gargamel

• Prawda to Metal

Odp: Zimowa symulacja eksploracji Jeseników - czyli dziad z ekipą na Pradziadzie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2013, 17:05:43 »
Piękne te foty o niskim nasyceniu !! i do tego ostre ! ;D

Trzeba będzie tam w końcu skoczyć na jakieś narty zimą, bo choć n rakietę Pradziada patrzyłem przez 19 lat za oknem, to nigdy tam nie dotarłem.
"...jedno pragnienie, nieodmiennie suszy..."
http://www.youtube.com/watch?v=mmih6Xf6eyQ

Offline crimson

• rocznik '89

Odp: Zimowa symulacja eksploracji Jeseników - czyli dziad z ekipą na Pradziadzie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2013, 19:33:02 »
zapraszałem, to nie chciałeś jechać :)

Offline Stanley

• Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry...

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2013, 21:26:34 »
Wreszcie relacja, bo już się bałem, że będzie na następne ferie zimowe... Również dzięki za wypad, było czadowo, nawet pomimo faktu, że ani razu się nie schlaliśmy ;D

Offline semow

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2013, 21:28:28 »
Starość nie radość ;D
takie czasy, że się flaszki z powrotem do domu przywozi.

Offline jagular

« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2013, 21:42:28 »
fajna sprawa ;) zdjęcia extra! szkoda że dziś taka plaża na niebie była

Offline Stanley

• Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry...

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2013, 23:02:30 »
Starość nie radość ;D

Gorzej, nawet nie wzięliśmy... Tzn. wzięliśmy, ale mało i ekipa wypila prawie wszystko w samochodzie (ostatnie łyki dla kierowcy po dowiezieniu na miejsce :P ). Wesołe jest życie staruszków ;D ;D

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2013, 23:02:30 »

Offline crimson

• rocznik '89

« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2013, 00:57:25 »
Wreszcie relacja, bo już się bałem, że będzie na następne ferie zimowe.

oj tam, raptem dwa miesiące poślizgu i już tam o przyszłych feriach wspominasz ;D

Starość nie radość ;D

od razu starość, może mądrość ;D,
a pewnie, że się przywozi, a co?! sześć se przywiozłem, każde inne: Budweiser, Pilsner, Staropramen...

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2013, 00:57:25 »