Autor Wątek: [Okulary] Okulary słoneczne ze szkłami korekcyjnymi  (Przeczytany 38006 razy)

Offline kermit

Odp: [Okulary] Okulary słoneczne ze szkłami korekcyjnymi
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 31, 2013, 10:32:57 »
Pablo666 mowa o szkłach korekcyjnych, które są barwione w odpowiedni sposób. Ramki nie chcę bo to połowiczne rozwiązanie. Oprawki Sherpa/Explorer są płasie z przodu a nie jakoś dziwnie zakrzywione, więc nie mam obaw co do dziwnych widzeń w nich :-)

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 31, 2013, 10:32:57 »

Bleys

« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 31, 2013, 13:28:44 »
Dominik, mógłbym Cię prosić o więcej szczegółów? Gdzie zamawiałeś i tak na wszelki wypadek, co reklamowałeś i jak wyglądał sam proces reklamacji?

Offline stopa

« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 20, 2014, 23:58:08 »
Ja też miałem Julbo Race z Zebrami + wkładki i były świetne. Utopiłem je, ale kupię następne.
Wcześniej przerabiałem cat. 3 i 4 ze stajni Julbo i chyba jednak te Zebry są najbardziej uniwersalne.

Przy okazji polecam Vision Express jako miejsce do wstawiania szkieł korekcyjnych do wkładek - szybko, bezpiecznie i bez zbędnego walenia się. W innym miejscu raz zniszczyli mi wkładki, a raz też odmówili zrobienia.

Offline Ivan

« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 21, 2014, 09:05:08 »
Mi optyk zgodził się wstawić szkła korekcyjne do adaptera w przeciwsłonecznych Accent Fever bez najmniejszego problemu. Chciał, abym mu zostawił w zakładzie jedynie adapter, ale ja uparłem się, że zostawię całość. I dobrze zrobiłem, bo mistrzu przy okazji na gorąco maksymalnie dogiął szkła w adapterze do szkieł przeciwsłonecznych. To oddala je od oka, dzięki czemu dyskomfort wynikający z "czesania" rzęsami szkieł jest niewielki (mam dość długie rzęsy dlatego w ogóle występuje).

Offline Dominik.M

• Tu mnie jeszcze nie było ;).

« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:37:12 »
Dominik, mógłbym Cię prosić o więcej szczegółów? Gdzie zamawiałeś i tak na wszelki wypadek, co reklamowałeś i jak wyglądał sam proces reklamacji?

Kupowałem w http://uniqueboutique.pl/znajdz-nas we Wrocławiu na Oławskiej - reklamowałem brak ostrości widzenia w polu "na wprost", to było -"mam widziec tak jak w swoich okularach korekcyjnych zwykłych - tu macie moje zapasowe na wzór" koniec. Nie było najmniejszego problemu z uznaniem, czy dyskutowania - po prostu musiałem poczekać miesiąc na nowe szkła.

Online misiak76

« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 04, 2014, 16:07:01 »
Ja poszedłem w inną stronę i kupiłem sobie szkła kontaktowe air optix night&day inaczej mówiąc przez 30 dni można ich nie zdejmować. Wg mnie są rewelacyjne i mogę nosić zwykłe przeciwsłoneczne okularki.

misio

« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 04, 2014, 17:09:52 »
Z tymże niektórzy nie mogą nosić szkieł i czar pryska... ;)

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 04, 2014, 17:09:52 »

Offline Pablo666

« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 04, 2014, 18:28:27 »
Ktoś dorabiał szkła do wkładki do okularów Julbo? Mi już ze 3ech optyków powiedziało, że oni nie będą się w to bawić, jak zobaczyli jakie to plastikowe :/
Całe życie z wariatami....

Offline Jacku

« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 04, 2014, 18:42:23 »
wrzuć foto jak wygląda ta wkładka

Offline semow

« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 04, 2014, 18:45:05 »
W vision express pytałeś? Moje wkładki są bardziej plasticzane, stówę wzięli.

Online misiak76

« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 05, 2014, 09:21:51 »
Moja znajoma dostała ostatnio w prezencie nakładki na okulary. Są doskonale wyprofilowane i wyglądają jak zwykłe okulary. One były kupione w Szwecji i puki co nie znalazłem takich w Polsce. Nawet w VE mówią, że wiedzą iż coś takiego jest ale nie opłaca się im to sprowadzać. Jak dorwę znajomą to zrobię zdjęcia tych nakładek i wrzucę.