Autor Wątek: [Rudawy Janowickie] Poszukiwane zdjęcia wspinaczkowe  (Przeczytany 3349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cabanek

• www.ktkmorena.pl

[Rudawy Janowickie] Poszukiwane zdjęcia wspinaczkowe
« dnia: Luty 15, 2013, 13:38:03 »
Witam Serdecznie

Niektórzy z Was mnie tu znają, większość raczej niekoniecznie. Dla tych co nie koniecznie powiem, że zajmuję się turystyką i promocją w Gminie Janowice Wielkie, położonej w Rudawach Janowickich, które to każdy pewnie kto się wspina zna albo przynajmniej kojarzy. I w związku tym mam taką prośbę do wszystkich kolegów łojantów którzy być może mają zdjęcia ze wspinaczki w Rudawach i chcieli by się nimi nieodpłatnie podzielić (niestety nie mamy kasy na zapłacenie za nie) o udostępnienie. W zamian imię, nazwisko czy też adres strony znajdą się na wszystkich materiałach reklamowych w których zdjęcia zostaną wykorzystane. Nie poszukuję profesjonalistów, równie dobrze wykorzystamy zdjęcia normalnych użytkowników, byle były one poprawne (tzn. wyraźne, przedstawiające wspinaczkę oraz duże tj. dobrze powyżej 1000 px). W maju uruchamiamy informację turystyczną połączoną z wieżą widokową w Radomierzu (przy krajowej trócje Wrocław - Jelenia, koło skrętu na Janowice) i potrzebujemy w coś ją wyposażyć, zapełnić pustki a gmina zaległości pod tym względem ma straszne, stąd moja prośba.  W razie gdyby ktoś wyrażał chęć podzielenia się fotami proszę o kontatk: promocja@janowicewielkie.eu
Dzięki  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 13:46:48 wysłana przez Shogun »
Ja tę chatkę kocham strasznie i tej chatki nienawidzę

forum.outdoor.org.pl

[Rudawy Janowickie] Poszukiwane zdjęcia wspinaczkowe
« dnia: Luty 15, 2013, 13:38:03 »