Autor Wątek: [Naczynia] Sea to Summit Delta Insulated Mug  (Przeczytany 4567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline atanor

[Naczynia] Sea to Summit Delta Insulated Mug
« dnia: Luty 09, 2013, 01:09:18 »
Zanabyłem kubana w promocji. Jest to przemysłowa wersja moich konstrukcji opartych na karimacie i plastikowym kubku.

Kubek pasuje do większości garnków typu L&F jak Jetboil czy Optimus Terra Weekend HE Cook Set, ma  473 ml, więc idealnie na zupkę chińską. Waga 125g.
Właściwości termiczne nie są takie dobre jak próżniowych kubków, ale o to mi chodziło, żeby nie czekać godzinami aż ostygnie herbata i żeby w zimowych warunkach móc spokojnie zalać i zjeść zupkę, a nie ścigać się z czasem, żeby nie jeść zimnej. W obu przypadkach kubek się sprawdził. Mogę go spokojnie polecić, zwłaszcza, że teraz można natrafić na promocje.

forum.outdoor.org.pl

[Naczynia] Sea to Summit Delta Insulated Mug
« dnia: Luty 09, 2013, 01:09:18 »

Offline christo

Odp: [Naczynia] Sea to Summit Delta Insulated Mug
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2015, 16:09:06 »
Atanor jak po tym czasie użytkowania kubka wyglada ta pianka eva ? strasznie sie harata ? ludziska narzekaja ze barwi sie w srodku od herbaty czy zupek chińskich prawda to ?

Offline atanor

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2015, 04:52:04 »
Pianka jest wytrzymała,. Barwi się, ale dla mnie to nie problem.

Offline atanor

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2015, 22:36:04 »
Pianka już nie jest wytrzymała. Po tylu latach naderwała się przy zakładaniu na kubek.
Aktualnie bym się skusił na GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug.

Offline mar_kow

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2015, 19:04:57 »
Właśnie zamówiłem taki:

SNOW PEAK Double Mug 450 ml. Niedługo będę miał okazję go potestować w terenie...

Offline sieku

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:32:22 »
Ja rozumiem, że tytan i technologia i ładne kolory... Ale ponad 200 złotych za kubek?  :o
Za to ten GSI Outdoors Infinity Backpacker Mug wygląda nieźle. Fajny pomysł z parcianym "uszkiem", ciekawym jaka jest wygoda korzystania z takiego uchwytu przy pełnym kubku.

Offline Shwarc

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2015, 13:47:35 »
Ja rozumiem, że tytan i technologia i ładne kolory... Ale ponad 200 złotych za kubek?  :o
Bo to tzw. lans przez duże L ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2015, 13:59:56 wysłana przez Shwarc »

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2015, 13:47:35 »

Offline mar_kow

« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2015, 16:05:29 »

Bo to tzw. lans przez duże L ;D

;D
Tak, ale wykorzystałem sytuację wyboru nagrody rzeczowej "do dostania". Inaczej chyba bym się nie zdecydował... :-\
Miałem wcześniej fajny kubek 450 ml Eksjo Fjord Nansen. Niestety plastik nie wytrzymał użytkowania i się rozleciał. Powiem szczerze jestem ciekaw jakiej grubości są ścianki - czy nie będą się wgniatać...

Offline sieku

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2015, 18:41:05 »
Przypuszczam, że gdyby nie lans to tytanowe produkty, które już dawno przestały być nowinką, znacznie by staniały. Ruskie irbisy jakoś nie są takie drogie. Gdyby miały matkę Petzla, do ceny doszło by pewnie 500%
Tytanowe raki już ktoś wymyślił?

Tak czy owak fajnie będzie przeczytać recenzje nowego produktu.