Autor Wątek: [Plecaki duże] Wisport Mosqiuto 70L  (Przeczytany 3234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Plecaki duże] Wisport Mosqiuto 70L
« dnia: Grudzień 12, 2012, 20:08:56 »
Wisport Mosqiuto 70L

Decyzja o zakupie nowego plecaka zapadła początkiem 2010 roku. Był to właściwie początek mojej przygody z turystyką, choć duży plecak jednej firmy dane już mi było używać.  Outhorn – bo o tym badziewiu piszę, w miarę upływu dni i liczby wyjazdów irytował mnie i złościł w sposób wprost proporcjonalny. 
Gdy już szwy zaczynały puszczać w rupieciu, pewnego pięknego dnia uświadomiłem sobie, że nie chciałbym aby ten wspomniany Outhorn rozpadł mi się kiedyś w terenie i pozostał mnie własnemu losowi. Podjąłem decyzję o zakupie plecaka uniwersalnego i „dobrego do wszystkiego”.

Na dalszą  część testu  zapraszamy na portal:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2012, 12:45:00 wysłana przez uysy »

forum.outdoor.org.pl

« dnia: Grudzień 12, 2012, 20:08:56 »

Offline Ivan

Odp: [Plecaki duże] Wisport Mosqiuto 70L
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2012, 20:33:11 »
Fajny test. Tez jestem wlascicielem duzego plecaka Wisportu (Ventus) i bylem niezle zaskoczony, kiedy okazalo sie, ze deklarowane 65 l to tak naprawde sporo mniej :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 20:35:45 wysłana przez Shōgun »

Offline Gargamel

• Prawda to Metal

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2012, 21:01:44 »
Ja niezmiennie polecam duże plecaki Wisportu do rasowego trekkingu. Są doskonałe pod względem ergonomii, pakowalności, wygody i ceny .  Miałem Wisport Reindeer 75 . Plecak marzenie . Gdybym miał czas znowu jeździć na treki to na pewno z nim. 
"...jedno pragnienie, nieodmiennie suszy..."
http://www.youtube.com/watch?v=mmih6Xf6eyQ

Offline Snajk

• Hopsasa.

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2012, 22:13:58 »
Ad: Ivan
Gdy ja szukałem plecaka to po zrobieniu "riserczu" w internecie dowiedziałem się innej definicji "litra" wg Wisportu  ;). Jednak ponieważ szukałem czegoś w okolicach 50 +5, i dość niezłej promocji, także wybrałem Ventusa. Jak na razie nie narzekam i znajoma, która także miała okazję go taszczyć, też chwaliła. Oczywiście macałem go w sklepie i widziałem jakiej jest wielkości.

A co do recenzji. Bardzo fajna  :). Popraw tylko kilka literówek (np: w pierwszej linijce, z parametrami tech.) a będzie gites majonez  ;).

Pozdrawiam!
Snajk
www.1plecak.pl - mój blog trochę podróżniczy