Autor Wątek: Skitour & Freeride Days 2012  (Przeczytany 3065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

Skitour & Freeride Days 2012
« dnia: Listopad 24, 2012, 09:23:00 »

Cytuj (zaznaczone)
Jak wiecie wybór sprzętu skiturowego i FR w sklepach w Polsce jest ograniczony. W szczególności problem dotyczy przymierzania butów. Postanowiliśmy w te dni to zmienić organizując tę imprezę w sklepach. Niestety po tej imprezie wybór będzie mniejszy, a w przypadku Gdańska sporo mniejszy!!!

Gdańsk 30.11-1.12
Katowice 10-11.12
Tuttu.pl 30.11-11.12

W ramach akcji:
• Porady przez cały dzień, do dyspozycji nasi eksperci którzy przetestowali ponad 80 modeli nart
• W super cenie 559,9 plecak Black Diamond z Avalungiem, łopatką i sondą (cena katalogowa ok 959,9) + inne plecaki z Avalungiem -40% oraz doskonałe kaski k2 przecenione o ponad 60% , polecam w szczegolnosci model edge 380 gr za 119,9 przeceniony z 349,9 http://www.tuttu.pl/kaski-narciarskie-57-k
• Duży wybór nart (ok. 50 modeli także super szerokie FR), butów (ok. 14 modeli).
• Super ceny tylko w te dni; na sprzęt skiturowo- FR i odzież skiturowo- narciarską; także plecaki techniczne, narciarskie, detektory, łopatki, sondy, kije... -15% dotyczy to rzeczy które na stronie będą w zakładce skitury i freeride.

Poza tym liczne modele nart , butów z poprzednich lat do -50%

W sklepach rzeczywistych możliwość wymiany rabatu 15% na bon zakupowy o wartości 22,5% zakupów wiecej szcegółow w sklepie podczas imprezy

Promocyjne ceny na stronie pojawia się w momencie wrzucenia do koszyka i podaniu hasla: "RENIFER" w terminie trwania imprezy.

Imprezę wspierają nasi przyjaciele : Black Diamond, Dynafit, Fjord Nansen, K2, Majesty, Marker, Marmot, BCA, Scarpa, Smartwool, www.skimagazyn.pl, www.narty-austria.pl (kwatery , szkolenia freeride`owe po polsku w Austrii), 4outdoor.pl

Do zobaczenia poza trasą i na naszej imprezie
Drużyna Tuttu*

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

forum.outdoor.org.pl

Skitour & Freeride Days 2012
« dnia: Listopad 24, 2012, 09:23:00 »

Offline ina

Odp: Skitour & Freeride Days 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2012, 09:43:50 »
W sklepach niech se nawet codziennie robią. Jak zrobią znowu na Kasprowym, to będzie o czym mówić :)
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

Odp: Skitour & Freeride Days 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2012, 09:46:12 »
;D
wpadnę wtedy do ciebie ;)

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D