Autor Wątek: [Woreczki strunowe] Aloksak Valuables  (Przeczytany 2347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ivan

[Woreczki strunowe] Aloksak Valuables
« dnia: Lipiec 27, 2012, 11:54:04 »
Aloksak Valuables

Geneza zakupu

Chciałem mieć jakieś trochę lepsze tzn. mocniejsze woreczki strunowe, które naprawdę byłyby wielorazowe. Wybór padł na Aloksak Valuables firmy Lifeventure ze względu na pasujące mi wymiary.

Informacje ogólne

Link do strony producenta i zdjęcie stamtąd:
http://www.lifeventure.co.uk/htm/packables/aloksaks.html

Na dalszą część testu Ivana zapraszamy na portal:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 22:05:13 wysłana przez crimson »

forum.outdoor.org.pl

« dnia: Lipiec 27, 2012, 11:54:04 »

Offline Ivan

Odp: [Woreczki strunowe] Aloksak Valuables
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:29:33 »
Woreczki idą do reklamacji, ponieważ pękanie tylko czarnego plastiku uważam za wadę materiałową.
Reklamację uznano, przyjechały do mnie piękne, nowe woreczki. Ponadto
Widać, że ten czarno-brązowy plastik w rozmiarze L jest mocniejszy niż czarny w S i M.
Wszystkie nowe woreczki, które dostałem, mają zapięcie czarno-brązowe, czyli z tego (prawdopodobnie) bardziej wytrzymałego plastiku. Może producent to poprawił? Co więcej
Woreczki zapakowane są złożone w pudełeczku, niestety skutkuje to nieestetycznymi zagięciami na folii, które nie ustępują z czasem. Może to przeszkadzać jeżeli przez folię woreczka chcemy obserwować co jest na ekranie zapakowanego do środka smartfona czy innego urządzenia z ekranem.
Nowe woreczki nie są poskładane, lecz zwinięte w opakowaniu w rurkę. Dzięki temu nie ma żadnych zagięć, folia jest wszędzie idealnie przeźroczysta.

Duże ukłony dla sklepu SiulaGrande.pl za bezproblemowe i szybkie załatwienie reklamacji :)

forum.outdoor.org.pl

Odp: [Woreczki strunowe] Aloksak Valuables
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:29:33 »