Autor Wątek: [Kurtki] Berghaus Mera Jacket GTX  (Przeczytany 2882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jacco_p

[Kurtki] Berghaus Mera Jacket GTX
« dnia: Lipiec 06, 2012, 07:22:18 »
Wydzielone z: Smakowite kąski albo śmierdzące zbuki z allegro

Poluje, poluje i szukam... co myślita o:

1.http://allegro.pl/berghaus-extrem-gore-tex-kurtka-m-l-mera-jacket-i2470747220.html?source=oo

Hej, ja mam tego berghausa od 2007 roku, tylko niebieski kolor. Jestem z niej bardzo zadowolony. Fajny kaptur, mieści kask nie tylko wspinaczkowy ale i narciarski. Te szare wstawki z materiału są lekko rozciągliwe, dają fajne uczucie. Wentylacja jest poprowadzona przez kieszenie z siateczki. Może to to nie jest to samo co pod pachami ale jak są otwarte to dają rade.
Jak byś chciał coś jeszcze wiedzieć to pisz :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 08:14:05 wysłana przez Misio »

forum.outdoor.org.pl

[Kurtki] Berghaus Mera Jacket GTX
« dnia: Lipiec 06, 2012, 07:22:18 »

Offline kubi

Odp: [Kurtki] Berghaus Mera Jacket GTX
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2012, 09:40:42 »
Tez ja mialem i ciekla jak cholera, kupilem uzywana na allegro. Ale wyslalem do Berghausa i wymienili na nowego ProShell'a ;D
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

Offline arczar

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2012, 10:28:52 »
A ile to to może ważyć? Bliżej 300g czy 700g?

kubi, to ja też tak chce! ;D (ciekawe czy salony samochodowe też tak robią jak sie przyjedzie wozem ich marki z przebiegiem 1mln km ;P)
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

Offline kubi

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2012, 11:02:41 »
300g? Nie ma mowy.

Gore daje gwarancje nieprzemakalnosci wiec to reklamowalem ;)

Tu taka sama i duzo taniej:

http://www.ebay.co.uk/itm/BERGHAUS-EXTREM-GORE-TEX-XCR-JACKET-SIZE-M-/180919100528?pt=UK_Sporting_Goods_Sports_Clothing_LE&hash=item2a1f9e6470
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

Picasa & Wikiloc

Offline jacco_p

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:19:07 »
A przeglądałeś moją szafę? :D

Moja w rozmiarze XL waży 710 gr.

Co do nazwy to pamiętam że to był accelerator a nie mera, tak przynajmniej posali w polarsporcie.

Moja nigdy nie przeciekła  noszę ją wszędzie, w góry, na zjazdówki i w zimie w mieście.

Offline arczar

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:20:10 »
Taaa tylko, że to Lądek zdrój i wysyłka tylko do UK, a ja w centrum polski...

P.S. jacco_p, ja mam rozmiar M (500-600g?)
*Przykazanie dla admina: "Nie jest też dobrze wymierzyć grzywnę prawemu. Bić szlachetnych jest wbrew prostolinijności" ;D
*Dla forumowiczów:         "Kto powściąga swe wypowiedzi, ten posiada wiedzę, a mąż odznaczający się rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet głupi, gdy milczy, będzie uchodził za mądrego; kto zamyka swe wargi — za mającego zrozumienie." ;D

Offline jacco_p

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:25:41 »
Ja jasnowidzem nie jestem ale ta waga 500-600 gr może być realna.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:25:41 »

Offline kubi

« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:44:18 »
Co do nazwy to pamiętam że to był accelerator a nie mera, tak przynajmniej posali w polarsporcie.

Dokladnie, teraz kojarze, Berghaus Accelerator III z serii Extrem. I to jest to co mialem i to jest to co jest na allegro. Mera Peak pozniej dopiero byla.

Picasa & Wikiloc