Autor Wątek: Złoty Stok - Śnieżnik  (Przeczytany 3169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bobas

Złoty Stok - Śnieżnik
« dnia: Kwiecień 28, 2012, 17:55:06 »
Czy szedł ktoś  ze Złotego Stoku na Śnieżnik szlakiem biegnącym wzdłuż granicy ,bądź jego fragmentami ?  Planuje gdzieś jutro wyskoczyc, lubie sudety i wydaje mi się to przyjemną opcją.

Macie jakiś inne pomysły na 3 dni z namiotem po mało zatłoczonych terenach ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2012, 18:57:59 wysłana przez Misio »

forum.outdoor.org.pl

Złoty Stok - Śnieżnik
« dnia: Kwiecień 28, 2012, 17:55:06 »

Offline iwonapro

• "Jak zjesz wykładowcę to kto da Ci wykształcenie?"

Odp: Złoty Stok - Śnieżnik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2012, 18:24:43 »
szłam, świetna przygoda Ci się szykuje
nie pożałujesz
nie omijaj Gór Bialskich i idź tam cały czas granicą

tereny są mało odwiedzane - jedynie Śnieżnik odwiedza sporo ludzi

a pomysł sam już zapodałeś
3 dni na tej trasie to akurat
(nie zauważyłam słówka "inne" :)  - w Sudetach wszystko jest ciekawe i prawie wszystkie mało zatłoczone)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2012, 18:58:08 wysłana przez Misio »

Offline bobas

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2012, 21:00:43 »
Tak planuje  trzymac się ciągle granicy ,byłem w tatych teranach  kilka razy rowerowo jednak góry bialskie zachaczyłem tylko trzymając się niebeskiego szlaku od Lądka zdrój

Offline ashriel

• www.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2012, 13:55:18 »
cos wyszlo moze z tej trasy? bo jestem zainteresowany ze wzgledu na goniace terminy zrobieniem takiego krotkiego wypadu w tamtej okolicy :D

Offline menel

• działkowicz z szafą na plecach

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2020, 14:36:02 »
Wątek sprzed ośmiu lat, ale co tam, to nie fejs-zbuk. Temat na forum raczej nie ulega przedawnieniu, zawsze można do niego wrócić. Robiłem ten szlak w 2014 roku, wówczas przebiegał ze Złotego Stoku do Niemojowa, albo odwrotnie. Wcześniej miał przebieg Orłowiec - Niemojów. Obecnie /myślę, że ok. 2017 roku, ale głowy nie dam/ został wydłużony i przebieg obecny to Bardo Śl. - Niemojów. Przebieg szlaku bardzo mnie się podobał, więc zamierzam zrobić powtórkie, jak zdrowie będzie to w okolicy września? Zobaczymy. Temat jest godny polecenia i wylania kilku gramów potu.
"Jak się człowiek umyje, to czar i blask od niego bije"

Offline PRS

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2020, 14:30:18 »
Też mam go (zielony) w planach. Bardo Śl. - Niemojów - Rokytnice. ,,Polski" przebieg to ok 104 km czyli z jakimiś sklepo-knajpo-szczyto odejściami 120 km. Do tego chciałbym ,,spenetrować" Przełęcz Trzech Granic + dojść do Rokytnic jakieś 9 km + powrót np. do Bystrzycy to wyjdzie ze 180 km.
Nie chciałbym się ,,zabijać" robiąc po 30 kilo dziennie i w końcu ;) pozwiedzać miejscowości jak np. Złoty Stok czy wypić na spokojnie browara.
Czyli nawet z 10 dni... z dojazdem. Jak zdrowie i ,,koronka" pozwoli to 2 połowa sierpnia.