Autor Wątek: [Plecaki duże] Osprey Kestrel 76 Combo - Premiera  (Przeczytany 3609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yatzek

[Plecaki duże] Osprey Kestrel 76 Combo - Premiera
« dnia: Kwiecień 01, 2012, 00:08:20 »
Nawiązując współpracę z firmą Osprey, oprócz Kestrela 38, otrzymałem także do testów wersję przedprodukcyjną najnowszego modelu Kestrel 76 Combo.
Jest to całkowicie nowatorska konstrukcja plecaka modułowego, w którym konfigurowanie do potrzeb użytkownika postawiono jako priorytet przy projektowaniu.

Skutkiem tego opracowano system Combo, składający się z dwóch głównych komór oraz rozbudowanych opcji troczenia. Komory mogą być rozłączane, co jest dużym udogodnieniem przy transportowaniu sprzętu np. z Base Campu do obozów wyższych i podszczytowych, gdzie pozostawia się jeden z modułów, a zabieraniu z powrotem jedynie np. zużytych kartuszy w drugim module.

Całkowita pojemność wynosi 76 litrów, co jest w obrębie standardów przewidzianych dla sprzętu o wspomnianym przeznaczeniu. Nie posiadam jeszcze dokładnych danych, gdyż wersja przedprodukcyjna może zostać poddana pewnym zmianom.

Osprey prosił mnie, bym nie ujawniał tych informacji przed końcem marca, gdyż po tej dacie planowana jest premiera nowego modelu. Dostałem autoryzacje na opublikowanie zaledwie jednego zdjęcia.
Zatem specjalnie dla czytelników naszego portalu, prezentuję dzisiaj pierwsze w naszym kraju - a być może także i na świecie - zdjęcie nowego plecaka:
Panie i Panowie, przed Wami najnowszy, rewelacyjny i superfunkcjonalny -
Osprey Kestrel 76!
*

*
Link do większego zdjęcia na mojej Pikasie - https://picasaweb.google.com/lh/photo/SEq7pEzPxFw5gGaMfJjoysH2Lh8zz5gHKpi5TqfK6aA?feat=directlink
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 08:07:15 wysłana przez Misio »
Wędrówką życie jest człowieka...

forum.outdoor.org.pl

[Plecaki duże] Osprey Kestrel 76 Combo - Premiera
« dnia: Kwiecień 01, 2012, 00:08:20 »

Offline krzsmi11

Odp: [Plecaki duże] Osprey Kestrel 76 Combo - Premiera
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2012, 09:16:43 »
Ciekawe jak z rozkładem środka ciężkości będzie. Dobra fota, wklej sobie w avatar ;D
Mówcie mi Krzycho :P

Offline Jakub

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2012, 10:19:35 »
Dobry test na dzisiejszy dzień  ;D ;D ;D

Offline madmun

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2012, 10:27:24 »
gratulacje ! bo się nabrałem ;D
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline krzsmi11

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:53:18 »
Lol ;D Masz mnie ;D Ciekawe co administracja wymyśli ;D
Mówcie mi Krzycho :P

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:39:17 »

Offline Pablo666

« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2012, 16:12:01 »
Dobre dobre.... ale myslę że Osprey musi jeszcze nad doborem kolorystycznym popracować :P
Ja gdzieś mam foto wersji testowej Woodpeckera przystosowanego do transportu skrzynki jabłek.... niestety patent nie przeszedł, fani gruszek go oprotestowali :(
Całe życie z wariatami....

Offline Łużyn

« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2012, 22:33:49 »
masz Yatzek dużego plusa ;D ;D
"Na świecie są 2 rzeczy nie do zaj***nia: armia czerwona i polski turysta!"