Autor Wątek: [Akcesoria] Naneu K3 Pro  (Przeczytany 4711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tersan

[Akcesoria] Naneu K3 Pro
« dnia: Marzec 08, 2011, 22:25:21 »
Ostatnio na forum przewijało się pytanie "jak dobrze sobie poradzić ze statywem przy plecaku?".
Kiedyś i mnie w końcu dopadła taka potrzeba. Z racji swojego zawodu, pracy w terenie, która się często zdarza, szukałem alternatywy dla torby foto, z którą biegam po mieście, ale i tak jej nie lubię ;).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 00:34:39 wysłana przez Groszek »

forum.outdoor.org.pl

[Akcesoria] Naneu K3 Pro
« dnia: Marzec 08, 2011, 22:25:21 »

Offline lowcadusz78

Odp: [Akcesoria] Naneu K3 Pro
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:05:31 »
Użytkuje ten plecak od 2007r i jak do tej pory puściło tylko zszycie gumki naciągającej pas piersiowy oraz kieszonki podtrzymującej stelaż.Wykonanie więc oceniam na bardzo solidne, gdyż sprucie nici wynikło z mocnego obciążenia plecaka w warunkach bardzo ekstremalnych :)Deszcz,śnieg, czołganie pod kosodrzewiną,upadki na plecy..ale sprzęt cały i sprawny.Duża ilość kieszonek pozwala odpowiednio poukładać zawartość, a wewnętrzne siateczki w bocznych(po otwarciu) umożliwiają pewne trzymanie butelek z napojami.Komora fotograficzna mieści c5d z założoną sigmą 100-300 i 17-40 luzem.W teście nie wspomniano o dodatkowej kieszonce zamykanej na rzep znajdującej się pod kieszenią na statyw.Spokojnie można tam schować mały ręcznik szybkoschnący lub rękawiczki.Mimo dużej wagi własnej dobrze się go nosi,leży dobrze i wygodnie. Sam system nośny też mi odpowiada.Szkoda,że po uszkodzeniu kieszeni podtrzymującej stelaż nie mam już efektu amortyzacji ale dalej jest w pełni użyteczny.Na wiosnę dam to przeszyć, bo latem system wentylacji działał rewelacyjnie.Z czystym sumieniem polecam ten produkt miłośnikom fotografii.