Autor Wątek: Lista życzeń zakupowiczów ;).  (Przeczytany 16379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ina

Lista życzeń zakupowiczów ;).
« dnia: Luty 19, 2011, 11:27:18 »
Sklep natural-born-runners.pl oferuje w pełni zarejestrowanym użytkownikom wortalu www.outdoor.org.pl 10% zniżki na produkty dostępne w swojej ofercie.

http://natural-born-runners.pl/

Weryfikacji danego użytkownika dokonuje administracja wortalu www.outdoor.org.pl.
W celu uzyskania zniżki prosimy zgłaszać się bezpośrednio do administratorów bądź moderatorów lub mailowo [admin@outdoor.org.pl].

Zamawia ktoś coś z tego sklepu, żeby się przesyłką podzielić? :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 21:50:38 wysłana przez misio »
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

forum.outdoor.org.pl

Lista życzeń zakupowiczów ;).
« dnia: Luty 19, 2011, 11:27:18 »

Offline kubi

Odp: Lista życzeń zakupowiczów ;).
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2011, 11:43:35 »
Szukam butow wlasnie na asfalt, byc moze cos wybiore z ich oferty.
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

Offline lisu

• tata Lucyferka

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2011, 11:52:03 »
Ja zamawiam, ale do GW. W porównaniu z innymi sklepami to wysyłka jest tania .
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

misio

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2011, 12:27:12 »
Generalnie, ja będę zamawiał koniec lutego/początek marca, ale, podobnie jak Lisu, gdzie indziej niż do Kraka ;D.

Offline ina

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2011, 12:28:52 »
Jakby wam to powiedzieć... chyba logiczne, że pytałam o chętnych na podłączenie się do przesyłki do krk...
Zamawiam najpóźniej wieczorem, jakby się ktoś zdecydował.

Pomoc dla Rodziny Dybla

misio

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2011, 12:29:42 »
Oj tam ;D.

Offline kubi

« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2011, 12:31:52 »
Ja pasuje, okazuje sie mam je tutaj taniej.
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2011, 12:31:52 »

Offline Kuerti

• Sklep Natural Born Runners Poznań

« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2011, 21:40:39 »
Hej, hej!

Ina,

A co chcesz zamówić? Na razie jesteś pierwszą osobą, która założyła konto w NBR poprzez Outdoora, dla pierwszej klientki można więc przygotować niespodziankę i ufundować przesyłkę :) .

Kubi007,

A jakie buty Cię interesowały? W poniedziałek przeceniam trochę produktów, może Twoje buty również znalazły się na liście.

Lisu,

Mogę zdradzić, że na przesyłkach nie zarabiam ani grosza, wręcz przeciwnie..

misio,

Jak szukasz butów na Rzeźnika to poczekaj na dostawę nowych, bajeranckich Brooks Cascadia 6 :) .

misio

« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2011, 21:57:15 »
A już widziałem na FB, że będą ;). Także z tym się wstrzymam i potem będę prosił o poradę, ale to jeszcze trochę czasu, bo finansowo nie nastarczę ;D.

Na tę chwilę, to czaję się na dwie rzeczy na początek marca:
1. http://natural-born-runners.pl/product-pol-479-Plecak-do-biegania-Inov-8-RACE-PRO-18.html , ale nie 18 tylko 12L,
2. no i tego klasyka: http://natural-born-runners.pl/product-pol-68-Spodnie-do-biegania-Dobsom-R-90.html

Offline lisu

• tata Lucyferka

« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2011, 22:23:24 »
2. mam używam polecam :)
Lisu,

Mogę zdradzić, że na przesyłkach nie zarabiam ani grosza, wręcz przeciwnie..

No przeca pisze ;D
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

Offline Kuerti

« Odpowiedź #10 dnia: Luty 19, 2011, 22:24:03 »
Wiem coś o wydatkach na sprzęt... niestety każdego roku wydaję sporo kasy na kolejne gadżety, a końca tego obkupowania się nie widać..

Co do plecaka - znajdzie się i 12l, rozumiem, że celowo wybrałeś ten plecak ze względu na ten poziom bukłak? Generalnie plecaki z serii Elite są lżejsze niż Pro (te drugie mają usztywnienie na plecach, Elite są wiotkie jak źdźbło trawy na wietrze :) ).

Spodnie Dobsom R90 - bez komentarza, po prostu klasyka, więc co się rozpisywać. Absolutny must have każdego terenowego biegacza (oprócz tego masa około outdoorowego zastosowania, świetnie sprawdzają się też jako spodnie awaryjne, nic nie ważą, a chronią przed wiatrem).

Lisu,

;)

misio

« Odpowiedź #11 dnia: Luty 19, 2011, 22:28:00 »
te drugie mają usztywnienie na plecach

Właśnie z tego powodu go wybrałem: chcę mieć jakiekolwiek usztywnienie, bo raz miałem plecak, w którym go nie było i, jak dla mnie, jest to nie do przyjęcia ;).

Offline lisu

• tata Lucyferka

« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2011, 22:31:39 »
To się jeszcze oficjalnie zapytam: czemu skarpety CEP można używać jak długo się chce, a już nogawek nie. Te nogawki to fajne rozwiązanie na rajdy czy inne steki. W razie W zmieniam skarpety i jest ok. 2-3 pary CEP`ów to niestety wydatek.

Offline ina

« Odpowiedź #13 dnia: Luty 20, 2011, 01:54:15 »
Hej, hej!

Ina,

A co chcesz zamówić? Na razie jesteś pierwszą osobą, która założyła konto w NBR poprzez Outdoora, dla pierwszej klientki można więc przygotować niespodziankę i ufundować przesyłkę :) .

Wow, ale miło, jestem the first one :D
Ja bym bardzo chciała czapeczkę Ronhill FLASH BEANIE i rękawiczki Ronhill FLASH GLOVE. Ale mam dylemat, bo obwód głowy mam dokładnie 56cm i nie wiem czy S/M nie będzie za małe a L/XL za duże. A środkowy palec dłoni ma 8,5cm, więc też proszę o dobranie rozmiaru, bo ja to cienka w tych sprawach jestem :D

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline Kuerti

« Odpowiedź #14 dnia: Luty 20, 2011, 10:51:07 »

Lisu,

Wersja oficjalna mówi o tym, że w przypadku stosowania opasek kompresyjnych przez dłuższyc czas istnieje ryzyko spłynięcia krwi do stopy - w praktyce ludzie korzystają z opasek podczas długotrwałego wysiłku (np. w czasie IronMana) i nie ma problemów. Uwaga o 3h to takie zabezpieczenie na wszelki wypadek. Myślę, że śmiało możesz zainwestować w nogawki i używać ich na dłuższych dystansach.

Ja sam używam skarpet CEP, najdłużej miałem je na nogach jakieś 20h. Podczas jednodniowego wypadu w Góry Kamienne. Pobudka o 2:30, wyjazd samochodem o 3, w Wałbrzychu byłem o 7. Pierwsza zaleta CEPów, faktycznie dzięki lepszemu ukrwieniu, nie ma uczucia "ciężkich nóg" po dłuższym czasie sprzędonym w samochodzie.

Później, w czasie 50km marszobiegu cały czas przyjemne uczucie opinania łydki, stabilizacji. Po 8h łydki w bardzo dobrym stanie. Następnego dnia tylko lekki ból, reszta ciała obolała. Przyznam się szczerze, że dość nieufnie podchodziłem do tych skarpet, ale po kilku miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolony. I nawet nie chodzi o wpływ podczas biegania, ale właśnie te funkcje regeneracyjne, lepsze krążenie itd. Są drogie, ale warte swej ceny. Niestety do pełni szczęścia przydałby się zestaw skarpeta + opaska. Ta druga na trening, a druga po treningu, jako regeneracja.

Ina,

Dobry wybór :) . Biegam w czapce flash, a na rękawiczki zapoluję sobie za rok (choć zimie wcale jakoś nieśpieszno do pójścia sobie :>). Czapka jest w uniwersalnym rozmiarze, będzie pasować :) . A rękawiczki, hmm.. mają elastyczne wstawki, dzięki czemu dobrze się dopasowują do ręki. Będzie pasować S i M, wyboru dokonaj w zależności czy wolisz mieć więcej czy mniej luzu.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #14 dnia: Luty 20, 2011, 10:51:07 »

Offline stopa

« Odpowiedź #15 dnia: Luty 20, 2011, 16:58:52 »
Kuerti, ze względu na dość słabe krążenie w stopach i marznące przez to palce chciałem zapytać czy skarpety CEP mogą mieć zastosowanie w takim przypadku, czy też bardziej sprawdzają się  przy regeneracji?
Szukam czegoś co poprawi komfort mój termiczny w górach, w zimie.

Offline ina

« Odpowiedź #16 dnia: Luty 20, 2011, 18:13:26 »
Kuerti, wolę jak nie mam odstepu między palcami do materiału. A co do ciepła rękawiczek- ja ich używam nie tylko w zimie bo mi dłonie nawet w plusowych temperaturach w cieniu marzną :)

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline Kuerti

« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2011, 19:04:15 »
Stopa,

Znajomy opowiadał mi o swojej dziewczynie, która wykorzystywała CEPy właśnie w takim celu - była zadowolona. Miała podobny problem z krążeniem i skarpety pomogły. Niedawno CEP wprowadził do sprzedaży skarpety narciarskie, zrobione są one z grubszego materiału (przez co automatycznie są cieplejsze), ale mają nieco mniejszy stopień kompresji (biegowe 18-25mmHg, a narciarskie 12-16). Dlaczego tak? Sam jestem ciekaw :) . Jutro postaram się dowiedzieć o co chodzi u źródeł :) .

Generalnie mi w CEPach jest bardzo ciepło - z tymże ja wykorzystuję je do biegania. Jeśli myślisz o trekkingach to lepsza powinna być wersja narciarska (nie ma jej widocznej w sklepie, ale jej sprowadzenie to nie problem). Jutro dowiem się więcej na ich temat i dam Ci znać co i jak.

Ina,

W takim razie bierz S :) . To ciepłe rękawiczki - a jak na rękawiczki biegowe to nawet bardzo ciepłe. :)

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

« Odpowiedź #18 dnia: Luty 20, 2011, 19:36:54 »
no ja tez bym chciał te skarprety CEP wypróbować, ale nie do biegania (którego nie cierpię ;D ) ale z powodów jak u stopy
BTW jaka jest różnica pomiędzy CEP RUNNING PROGRESSIVE SOCKS, a CEP RUNNING SOCKS?

misio

« Odpowiedź #19 dnia: Luty 20, 2011, 19:41:22 »
Od 5 do 10 km/h ;D ;D ;D.

Offline Kuerti

« Odpowiedź #20 dnia: Luty 20, 2011, 19:44:36 »
Rumcajs,

A próbowałeś? ;) . Ja kiedyś też nie cierpiałem! Teraz mam w drugą stronę :) .

A w temacie,

Podane przez Ciebie skarpety różnią się.. wyglądem. No i ponoć, z tego co słyszałem od dystrybutora, delikatnie jakimś tam skrawkiem materiału z tyłu. Ale to kosmetyka. Ja używam czarnych (jeśli to ma jakieś znaczenie ;) ) Running Socks - http://natural-born-runners.pl/product-pol-413-Skarpety-kompresyjne-CEP-RUNNING-SOCKS-.html

misio,

:D . Czarne dodatkowo dodają plus 1km/h ;)

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

« Odpowiedź #21 dnia: Luty 20, 2011, 19:55:04 »
Rumcajs,
A próbowałeś? ;) . Ja kiedyś też nie cierpiałem! Teraz mam w drugą stronę :) .
(...)
Owszem, niejednokrotnie nawet się "przymuszałem". Głównie z powodów kondycyjnych, bo przyjemności z tego nie mam. I na asfalcie i w terenie. Po prostu żeby gdzieś biec, muszę mieć jakiś cel - tam na końcu. Mogę pobiec do autobusu, albo po zakupy.  ;D ;D ;D Jeszcze pies mnie kiedyś do tego namawiał, bo lubł ze mną ganiać. Teraz pies się skończył i dupa. Wolę już pływać, choć na basenie to też bardzo mnie nudzi... I siłownia, nudy...
Ostatnio mnie bike-polo wkręca, ale tam z kolei grają same cioty: nie wolno przywalić kijem, etc... Nudy...
;D

Offline ptb

« Odpowiedź #22 dnia: Luty 20, 2011, 20:53:35 »
Też mnie interesują z powodów termicznych dla Kierowniczki.
Do całodziennej pracy na nartach, więc raczej te narciarskie a nie biegowe.

Offline stopa

« Odpowiedź #23 dnia: Luty 20, 2011, 20:57:24 »
Kuerti to będę wdzięczny za info co do ceny tych narciarskich i czy jest szansa ew. odebranie ich do środy (do ok 13) w Poznaniu (łydka ok 39-40 cm, więc size IV).

Offline mariusz

• "Boże broń mnie przed smiercią w dolinach"

« Odpowiedź #24 dnia: Luty 21, 2011, 00:25:03 »
Kuerti moża skarpety CEP zastosować w kolarstwie?
http://picasaweb.google.pl/kapelamariusz52
http://picasaweb.google.pl/kapelamariusz53
www.chopzezelaza.pl
"ponieważ droga jest celem"
rozmowa z adminami to jak walka z wiatrakami