Autor Wątek: [Pokrowce] Pokrowiec JPA  (Przeczytany 4256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

[Pokrowce] Pokrowiec JPA
« dnia: Styczeń 08, 2007, 11:18:15 »
Autor: Michun

Pokrowiec nowotarskiej firmy JPA czyli Japoł

Różne kolory , teraz także moro. Ja używam oczywiście czarny.
Zakupiony za 15,90 zł + przesyłka

materiał: Poliester z podwójną powłoką nieprzemakalną
waga ok. 45 gram

pokrowiec ściągany jest gumką blokowaną stoperem co pozwala na dopasowanie go na plecaki różnych wielkości .

pokrowiec w rozmiarze "XL" pasuje na duże plecaki turystyczne wraz z przypiętą karimatą
do rozmiaru 90cm x 70cm

Pokrowiec robi to co ma robić pokrowiec - chroni plecak i zawartość przed wodą . Gumka jest mocna i nie zwiało mi jej jeszcze. Nic nie przemaka.
Tanie i dobre , mimo , że polskie  :mrgreen:

No to patrzcie , zrobiłem coś takiego :

-wywinąłem gnoja na lewą stronę a do powstałego w ten sposób "worka na wodę" wlałem ok. 1-1,5 l wody i powiesiłem za gumkę - widać jak się naprężyła , więc nie kantuję (chyba , że wsadziłem do środka skarpety :D).
Oto dno tego worka z wodą:

Na razie wisi tak 15 minut i jest suchy. Jak zacznie przemakać , to wam napiszę.
Zresztą nie wyluczam przecież , że wyrób może być wadliwy i nie jestem jakimś rzecznikiem producenta.

Tak wygląda mój wór po ok 45-50 minutach:

pojawiły się pojedyncze krople.
JPA , popraw no się popraw i wróć do jakości sprzed pół roku...

Autor: Kardi

Zaczne od tego , ze nie kupie juz niczego - czego nie dotkne :D jestem w plecy z 10 browców... to nawet pokrowiec Himu był o duuuzzzooo lepszy! kupilem dwa - dla siebie i zony jkjp... 15 sekund pod leciutkim , leciuteńkim strumieniem wody z kranu i ... moje skarpety dluzej by stawialy opór wodzie, o wyprasowanej porzadnie chusteczce nie wspomne nawet! druga próba- 150 ml wody (slownie seta i piećdziesiona) na poowierzchni ok. 25-30 cm2 i co ? i qzwa leje sie panie!
Zdecydowanie odradzam i proponuje dolozyc pare zeta inny pokrowiec przeciwdeszczowy, bo to cos napewno nie zasluguje na to miano... firma JPA wykreslona raz na zawsze - dobrze ze nie kupilem tam czegos drozszego, ale i tak szkoda 10 browców :(

Przed godzina odebrałem paczke z 2 szt tego badziewia- i oba zachowuja sie sposób identyczny- czyli ciekną jak ....nooo . Zeby nie było ze kupilem jakies trefne , to mam paragon z firmy PPH JAPOŁ. Moze gdybym nigdy w zyciu nie posiadal innych pokrowcow , to pomyslalbym , ze tak juz musi być!

No wiec raz jeszcze- moze i Michun ma dobry pokrowiec... bo trzeba przyznac , ze kontakt e-mail z firma jest rewelacyjny!  po 15 minutach od napisania do nich , otrzymalem takowa odpowiedz :
Witam!

Proszę odesłać towar na adres:

i tu adres.

Do paczki proszę wrzucić kartkę z opisem wymiany. Mozemy wymienic na kolor moro, mysle ze material z jakeigo jest wykonany ten pokrowiec spelni Pana oczekiwania.

Paczke prosze odeslac za pobraniem (w wysokosci poniesionych przez Ciebie kosztow), lub na kartce dolaczonej do paczki prosze podac numer konta na ktory zwrocimy poniesione koszty (dokladny opis znajdziesz tu: http://www.jpa.com.pl/?strona,menu,pol,glowna,15,0,11,gwarancja,_wymiana,ant.html )

Przepraszam za kłopot

No to wywinąlem gnoja na lewa strone - nie wsadzałem skarpet i tak do zrobienia fotki wisial z 3 minuty.  

Dzisiaj otrzymałem nowe pokrowce (takie same jak ma Michun) no i te wydaja sie nawet, nawet... w przeciwienstwie do poprzednich odrazu nie przeciekają , mimo iz nalalem do nich wieksza ilośc wody. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce wyglądać , tym bardziej iz zamierzam je juz niedlugo przetestować (pogada zdaje sie bedzie temu sprzyjać)
Jeszcze jedna uwaga na temat firmy JPA - musze przyznac , iz mile mnie zakoczyli ! niby nic a cieszy i pozwala wierzyc, że sa jeszcze firmy ktore potrafia sie zachowac odpowiednio- mam na mysli , zwrot poniesionych kosztów na przesyłki i wysłanie nowych pokrowców na koszt firmy.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2007, 14:18:11 wysłana przez misio »

forum.outdoor.org.pl

[Pokrowce] Pokrowiec JPA
« dnia: Styczeń 08, 2007, 11:18:15 »