Autor Wątek: [Plecaki duże] Plecak 80L do 550 zł  (Przeczytany 16898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misio

Odp: [Plecaki duże] Plecak 80L do 550 zł
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2008, 23:05:24 »
Jędruś, jak posprzątasz pokój, to kupuj Wisporta ;D!!!
Pajak se dorabia na innym forum, my promujemy Wisport ;D ;D ;D.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2008, 23:05:24 »

Offline jędruś

« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2008, 23:12:52 »
jak mus to mus :)

Offline Wolf

« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2008, 02:20:00 »
na pewno nie ładuj się w Karrimory, Berghausy czy Salewy

O przepraszam Atanor, ja mam Karrimora Panther od 5 lat i zlego slowa nie powiem, tylko ze nie w litrazu jaki chce Jędruś (mam 60+10 + dokupione na Allegro kieszenie boczne i na miesiąc łażenia styka:D)
"Siłę słonia, płodność byka da Ci tylko turystyka!"

misio

« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 12, 2008, 04:03:59 »
5 lat temu= fajnie.
teraz już nie równa się fajnie z tą firmą ;D.

Offline czis

« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:31:37 »
Tak zgadza się w atacamie pękł mi nit u góry w systemie nośnym, ale ja mam model z przed 5 lat w pierwszej wersji z tym systemem nośnym i ta wada została wyeliminowana dawno temu przez zastąpinie nitów aluminiowych stalowymi. Co do reszty i porównania z Wisportem to na pewno Pajak podaje prawdziwy litraż, a sam sysytem nośny jest dość wygodny. Natomiast przegrywa chyba konkurencje cenową chcociaż dawno nie sprawdzałem ile obecnie kosztują plecaki

Offline Kanet

« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 12, 2008, 23:28:49 »
hm......
a co myslicie o HiMowym k2? wiem ,ze to na pewno nie jest plecak z wyzszej pólki(w koncu 2x tanszy) ale czy chociaż "sredni"? Bo sie zastanawiam nad kupnem plecaka na wiosne a na pewno kasy nie mam na doutery itp... a ten wyglada całkiem dobrze, a i w koncu k2 to plecakowy weteran;p(własciwie uzytkuje starego k2 alpinusa)

misio

« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2008, 09:25:03 »
ten materiał, z którego był wcześniej wykonany K2 za Alpinusa, przypominał ortalion z tego co pamiętam. nie wiem z czego jest robiony obecnie.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2008, 09:25:03 »

Offline wib

« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2008, 13:30:00 »
ma go moja dziewczyna, ktora sobie chwali szczegolnie to, ze jest naprawde lekki jak na plecak tej wielkosci; co do materialow, to podloga jest zdaje sie z cordury, a reszta z jakiegos powertech-u czy jakos tak, ktory rzeczywiscie nie robi wrazenia pancernego, ale nic sie z nim nie dzialo mimo wplywu np. kosowki w Gorganach;

pozyczylem go sobie oczywiscie kilka razy :)  i i przynajmniej mi wydawal sie bardzo wygodny, szczegolnie fajnie trzymal sie na biodrach i dole plecow, dzieki czemu mialem odczucie, ze niose duzo mniej na plecach niz w woodpeckerze (wersja I lub II nie wiem), ktory sam uzywam, przy tej samej realnej wadze;

za to wytrzymalosc czy raczej jakos wykonania to nie jest chyba jednak mocna strona, bo sam urwalem sznurek od zamykania komory glownej (ten pod klapa), a moja dziewczyna wlasciwie urwala uchwyt do przenoszenia;  poza tym wkurza samo mocowanie klapy, bo ewidentnie brakuje trzeciego troka, przez co jakos zle sie uklada cala klapa i moze sie woda wlewac;

w sumie jak mi sie w koncu popruje ten woodpecker, ktory zlosliwie tyle lat wytrzymuje i nie bede dysponowal jakas wieksza gotowka, to raczej sobie bym wlasnie K2 zapodal,

Offline erwinw

« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2008, 14:03:40 »
Kanet, a nie myślałeś o czymś z JanySportu? Ja katuję od 7 m-cy Grota 75 w pięknej oliwce,  był ze mna w bieszczadach, na kilku 2/3 dniowych wędrownych wędkowaniach, targał z domu do pracy i vice versa ciuchy i żarełko, i jak na razie jestem z niego zadowolony, robi wrażenie nie do zdarcia maszyny (zobaczy się oczywiście w dalszej perspektywie). W czerwcu zapłaciłem za niego 360zł
Pan Janyst ma w swojej ofercie także bardziej turystyczne modele jeśliby Ci styl militarny nie pasował (choć ten styl to jedynie kolorystka i trochę więcej taśm do troczenia w/g mnie)

http://www.plecaki.pl/index1.htm
(sklep internetowy nie działa, ale jest tu wgląd prawie na wszystkie produkty, prawie, bo jest sporo nowych a strona już od dawna nie aktualizowana)

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 13, 2008, 14:11:04 »
Bez wachania również polecę plecaki JanySporta. Niech Cię nie zmyli prostota systemów nośnych - te plecaki są na prawdę wygodne: byłem w szoku nosząc wypchaną Kangę, okazała się wygodniejsza od Wodpeckera I. Od ok. 10-ciu lat używam Organizera, siostra Vegę - jedyna konieczna naprawa przez ten czas, to wymiana głównych zamków.

Offline Kanet

« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 13, 2008, 15:32:19 »
Terrorist,
no taki jest, wyglada strasznie cienko, ale ten moj  model ma 9 lat za sobą i materia jeszcze nigdzie sie nie przedarł, tyle ze impregnacja cala sie wykruszyla i teraz mozna przez ten plecak świat ogladać:D

erwinw, nie słyszalem o tej firmie, dzieki za informacje, pooglądam:)

misio

« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 13, 2008, 16:13:16 »
pamiętam, że jak kupowaliśmy z kumplem na spółkę [kurde co za czasy były studenckie ;D] Woodpeckera, to właśnie pojawił się ten K2, jako alternatywa dla Dzięcioła- i nic, a nic nie wywołał we mnie zaufania- po prostu wydawał mi się zajebiście delikatny. impregnacja w Natalexie, wykruszyła mi się chyba po 3 sezonach, ale nie całkiem- coś tam jeszcze zostało, tylko, że ja i tak zawsze pakowałem ciuchy w worki na śmieci, więc było mi to obojętne.

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 13, 2008, 16:36:34 »
-> Kanet
tylko chodzi o polski Jany-Sport, nie amerykański JanSport.

Offline jędruś

« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 17, 2008, 08:23:11 »
Ja mam na swoje życzenie uszyty do Ventusa szerszy pas.
Shwarc - dlaczego zdecydowałeś się na ventusa a nie  guida ?
Chyba większość osób wybiera tego drugiego 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2008, 08:39:54 wysłana przez Terrorist »

Offline Shwarc

« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 21, 2008, 22:08:40 »
Bo jak kupywałem Ventusa to Guide jeszcze w obecnej wersji nie istniał. To było ze 3/4 lata temu

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 21, 2008, 22:08:40 »