Autor Wątek: [Telefony] Obsługa Android  (Przeczytany 5861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koshal

[Telefony] Obsługa Android
« dnia: Marzec 31, 2013, 14:16:29 »
Niewiele bylo dobrego warunu do lazenia w tym roku. Z jednym weekendem udalo mi sie przycelowac. Pelen chillout., pare ujec:
http://vimeo.com/62984880
http://vimeo.com/63006951
"Przyszłość Nie Jest Nam Do Niczego Potrzebna - Powiedział Mędrzec
W Chwili Obecnej Mamy Wszystko, Czego Nam Potrzeba"

forum.outdoor.org.pl

[Telefony] Obsługa Android
« dnia: Marzec 31, 2013, 14:16:29 »

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

Odp: [Telefony] Obsługa Android
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2013, 17:16:13 »
jak na androidzie odpala się filmy na vimeo

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

Offline jagular

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2013, 18:38:34 »
Niewiele bylo dobrego warunu do lazenia w tym roku. Z jednym weekendem udalo mi sie przycelowac. Pelen chillout., pare ujec:
http://vimeo.com/62984880
http://vimeo.com/63006951
Kurde, bajka!

Offline Rychu

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2013, 22:31:13 »
jak na androidzie odpala się filmy na vimeo
zaintaluj programik od vimeo. idealny nie jest ale działa.
zreszta u mnei na opera mobile działa vimeo w przegladarce (ale mam ten programik, nie wiem jak bylo przed jego instalacją)
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline Misiek_86

« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2013, 22:51:12 »
zaintaluj programik od vimeo. idealny nie jest ale działa.
zreszta u mnei na opera mobile działa vimeo w przegladarce (ale mam ten programik, nie wiem jak bylo przed jego instalacją
U mnie na opera nie działają filmiki z vimeo pojawia się: This video won't work on this device.
//edit:
Niżej jest napis: View non-mobile version of this page? Jak to klikniemy to przenosi na normalną wersję strony, ale żeby obejrzeć trzeba kodeki h.264

Co do aplikacji vimeo to żeby tam obejrzeć filmik musisz znać jego nazwę i wyszukać lub przekopywać się w kategorii przez filmiki

Offline atanor

« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2013, 22:52:20 »
Vimeo obsługuje HTML 5, więc działa na większości androidowych przeglądarek.

Offline Misiek_86

« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2013, 22:57:06 »
Vimeo obsługuje HTML 5, więc działa na większości androidowych przeglądarek.
No ja u siebie na LG L5 nie mogę przez opera oglądać bo jest to co wyżej napisałem, w innych przeglądarkach mam to samo

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2013, 22:57:06 »

Offline atanor

« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2013, 00:02:01 »
Myslę, że to wina telefonu, może zbyt niskiej rozdzielczości...

Offline Misiek_86

« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2013, 07:58:57 »
Aplikacja vimeo oczywiście działa i jak chcę z vimeo obejrzeć to jak wchodzę w filmik przez stronę kopiuję jego nazwę i później przez aplikację wyszukuje i tak da się oglądać (w przypadku moim)

Offline Louis

• www.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2014, 20:59:58 »
Sam korzystam z jednego z nich(na S3), różnica w trzymaniu baterii kolosalna, w szybkości działania również, w porównaniu z "firmowym" ROMem(jest zapchany jakimiś aplikacjami do bani, których nie używam, a tu sam decyduje jakie aplikacje mają zostać zainstalowane).
Mógłbyś zdradzić jaki ROM wybrałeś?

Offline Koster

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2014, 21:15:53 »
Mógłbyś zdradzić jaki ROM wybrałeś?
Grisza Monster Beam(nazwa zabójcza ;D), polskiego dewelopera. Nie "zwiedziłem" ich wiele, po prostu jakiś czas temu ten mi podpasował i tak już zostało. Wcześniejsza wersja bazowała na 4.12, obecna(i chyba ostateczna) na 4.2 bodajże, dla wielbicieli nowości już nienowym, ale dla mnie jak najbardziej ok. Lubię proste rzeczy i jak działają, zostają ze mną na dłużej, choć korci mnie żeby się przesiąść na coś nowszego. Ten ROM już nie jest rozwijany, nowych wersji raczej nie będzie, Grzesiowi, autorowi ROMu, popsuła się Strójka, a szkoda....

Offline madmun

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 10, 2014, 00:39:08 »
Grisza Monster Beam(nazwa zabójcza ), polskiego dewelopera. Nie "zwiedziłem" ich wiele, po prostu jakiś czas temu ten mi podpasował i tak już zostało. Wcześniejsza wersja bazowała na 4.12, obecna(i chyba ostateczna) na 4.2 bodajże, dla wielbicieli nowości już nienowym, ale dla mnie jak najbardziej ok. Lubię proste rzeczy i jak działają, zostają ze mną na dłużej, choć korci mnie żeby się przesiąść na coś nowszego. Ten ROM już nie jest rozwijany, nowych wersji raczej nie będzie, Grzesiowi, autorowi ROMu, popsuła się Strójka, a szkoda....

Polecam SlimBean, używam od roku na S3, za miesiąc ma być stablina wersja 4.4, narazie jest 4.3, szybki, stabilny, długi czas działania, lekki, bardzo, bardzo dużo dodatkowych opcji jak slimpie, zmiana płytek w szybkich ustawieniach, http://slimroms.net/index.php/slim-bean-features

4.4 to gigantyczny skok, chwilę miałem i na s3 zużywa 200-400 ramu w normalnym działaniu .... 4.4 jest bardzo zoptymalizowany pod tym kątem

p.s http://slimroms.net/
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline Koster

« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 10, 2014, 11:36:11 »
Polecam SlimBean
A problemy z drenażem baterii zostały usunięte?

Mały offtopic się zrobił.... ::)

Offline madmun

« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:07:03 »
A problemy z drenażem baterii zostały usunięte?

mi tak wychodzi 1,9-2,2%/h z BBT co uznaje za dobry wynik i bardzo trudno zejść poniżej ...
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem