25% zniżki na Fjord Nansen i 15% na resztę

Autor Wątek: singltreck pod smrkem - świeradów - nove mesto  (Przeczytany 2601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tadek

singltreck pod smrkem - świeradów - nove mesto
« dnia: Wrzesień 25, 2012, 10:53:53 »
Wszystkim zapaleńcom rowerowym chciałbym powiedzieć - bierzcie dzień lub dwa wolnego i koniecznie tam pojedźcie! Brakuje mi słów aby wyrazić zachwyt trasami jakie powstały w tym rejonie. 'Zajebiście' można powiedzieć o dobrym seksie z top modelką (byle nie za chudą) tam po prostu gęba się zamyka z wrażenia! Jest to kwintesencja kolarstwa górskiego, zjazdów, podjazdów, leśnej frajdy, BALANSU:), prędkości z ogromną dozą adrenaliny! Nawet wybierając trudne trasy można je przejechał z łatwością gdyż stopień trudności dobieramy sobie sami - prędkością. Oczywiście na trudniejszych szlakach więcej jest 'urozmaiceń' i jako nie doświadczony jechałem średnio szybko.
Jakiś czas temu była tu dyskusja na temat tego czy jeździć w kasku czy też go olać - sam do tej pory jeździłem bez jednak tam jest KONIECZNY. Kumpel gdy się dowiedział, że jadę na singltrek'a chciał mi wcisnąć swój twierdząc, że to już igranie z losem, nie uwierzyłem - żałowałem.
Nie zabrałem ze sobą aparatu fotograficznego, ale i tak zdjęć bym nie robił - czułem się jak prawiczek w haremie - szkoda każdej chwili na robienie zdjęć:D Btw - masę zdjęć znajdziecie na stronce poniżej.
Wszystko znajdziecie na dobrze zrobionej stronce http://www.singltrekpodsmrkem.cz/pl/Start która napisana jest w trzech językach.
Nie wiem jak jeszcze mogę was zachęcić na ten wypad, ale jestem pewien, że każdy z was który tam pojedzie dopisze się w tym wątku wspominając tę przygodę jako wyrypiszczo dupę rwącą!  :o
Jeleniogórski Klub Jaskiniowy

forum.outdoor.org.pl

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

Odp: singltreck pod smrkem - świeradów - nove mesto
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:17:18 »
aaaa, już widziałem to kiedyś, fajne to
ale chyba lepiej mieć fulla ;D

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

Offline madmun

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:24:05 »
Wygląda bez rewalcji na foto,
Wygląd jak nasz lasek w Krakowie,
Tylko u nas więcej kamieni, hopek i ostrzejszych zjazdów
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline Tadek

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:59:03 »
zjazdy nie są ostre, tylko długie dzięki czemu możesz cały czas kontrolować prędkość która i tak jest zarypista. hopki nie są po to by skakać bo można by sobie krzywdę zrobić natomiast przy dobrym balansie ciała można dodać sobie na nich speeda:D są długaśne odcinki na których wogóle nie trzeba kręcić wykorzystując balans. Ale o tym pewnie wiecie więc co się bede wymądrzał. może i foto nie zapierają tchu w piersiach ale podobnie jest ze skokami na spadochronie - foto nie oddaje adrenaliny:D Cała trasa ułożona jest sztucznie, przypadkowych kamieni więc raczej nie ma a te które leżą na trasie są ułożone idealnie aby dodać nam zabawy:D nie ma też sądze 40m bez zakrętu dzięki czemu można się nieźle pobawić, zwłaszcza na krótkich i ostrych zakrętach a także na pozornie łatwych które wyrzucają z toru. Często gęsto jedzie się tak wąziutko, że można złapać bandę :D
A co się będę rozpisywał - pojadyta uwierzyta:D
Jeleniogórski Klub Jaskiniowy

Offline arkadoo

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2012, 13:53:24 »
http://www.rower.fan.pl
Horyzont
Pachnę Warszawką (bez urazy) :D

forum.outdoor.org.pl

25% zniżki na Fjord Nansen i 15% na resztę