Autor Wątek: Walia przełajowo  (Przeczytany 4474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dusza

• gramy w gramy?

Walia przełajowo
« dnia: Kwiecień 25, 2012, 14:15:53 »
Trochę się kreciłem rowerem po Walii i pomyślałem, że kogoś może zainteresować gdzie tutaj można fajnie (albo niefajnie ;)) sobie popedałować. Tym bardziej, że fajnych miejsc z naciskiem na przełaj tutaj nie brakuje... tylko ta pogoda ;D
Na pierwszy rzut idzie Tywi Forest.

« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 00:02:46 wysłana przez Groszek »

forum.outdoor.org.pl

Walia przełajowo
« dnia: Kwiecień 25, 2012, 14:15:53 »

Offline deeevil

• wielozadaniowy mąż bojowy :))

Odp: Walia przełajowo
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2012, 21:55:27 »
Fajny weekendzik, nie złe tereny tam masz, tylko ta pogoda  ;)
Wicia wierzchem jedzjie... Nie może być, na kłocie :)) :)) :))

Offline cygnus

• Cygnus

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2012, 22:58:14 »
Niezła przejażdzka !
Jechałeś szlakami rowerowymi, pieszymi czy po prostu gdzie oczy poniosą ?

Cygnus
pozdrawiam
Cygnus

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2012, 09:53:51 »
Deeevil, innej pogody tutaj niestety nie ma, tzn jest ale na tyle rzadko, że już przestałem wyczekiwać ;)

Cygnus, wcześniej zaplanowałem sobie trasę na mapach topo/google maps, ale w trakcie ją nieco przerobiłem. Po szlakach pieszych zabronione jest poruszanie się inaczej niż pieszo, zresztą zazwyczaj nie jest to nawet technicznie możliwe ;) Głównie korzystam z dróg leśnych i szlaków konno/rowerowych (tzw. Bridleway), na których tu właśnie pchałem rower. Tu i ówdzie były jakieś znaczki "noł sajkling", ale zapomniałem co to znaczy ;)

Offline iwonapro

• "Jak zjesz wykładowcę to kto da Ci wykształcenie?"

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2012, 10:30:11 »
pięknie! mało fot! pięknie!

Offline kubi

« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2012, 20:21:24 »
Jak sie spalo w tym bagnie? ;D Gratuluje wytrwalosci bo ja bym sie tam rowerem nie wybral :)
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2012, 21:16:20 »
Wyjątkowo smacznie, byłem tak wydymany, że tylko chciałem się rozbić i odpocząć.
P.S. Ja teraz też nie, w okolicy były dużo fajniejsze trasy pod rower... szkoda tylko by mi było paru widoczków, więc z perspektywy kanapy nie żałuję ;)

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2012, 21:16:20 »

Offline lechu

« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2012, 19:10:31 »
czad :D masz kolego bardzo fajne sakwy, o tej pod siodłem to kiedyś czytałem w bB ale to coś w ramie to ciekawa sprawa, pierwszy raz widzę
Wielka Rzeczpospolita" BORDER="0

Offline Gabi

« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2012, 17:51:07 »
Sprobuj wybrac sie na Pembrokeshire albo Cardigan Costal Path, niesamowite widoczki na morze i klify  :)
Albo jak ktos lubi troche wyczynowo po gorkach to Brechfa Forest kolo Carmarthen.
Everything you can imagine is real.

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2012, 18:26:09 »
Lechu, niedawno dowiedziałem się, że to konstrukcja stara jak świat. Nawet armia szwajcarska zdążyła zaadoptować to na potrzeby swoich rowerowych drużyn ;)
Gabi, mieszkam w Pembrokeshire ;) Brechfa rzeczywiście godna polecenia, ale zamiast wyczynowo wolę turystycznie długodystansowo. Gdyby nie pogoda to byłoby tutaj super.

Offline Gabi

« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2012, 11:18:31 »
No to witam sasiada.
Prawde mowiac tutaj nawet rekreacyjna jazda na bocznych drogach czesto wymaga duzego wysilku, ciezko znalezc dlugie plaskie odcinki.
A pogoda fakt nie rozpieszcza nas w tym roku  :(
Everything you can imagine is real.

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2012, 22:54:25 »
Niedawno wróciłem z kilkudniowej wyprawki przez (prawie) wszystkie pasma górskie Walii i wreszcie udało mi sie przebrnąć przez wszystkie fotki stąd chciałem Was zaprosić do obejrzenia i komentowania.
link usunięty przez moderatora
Założeniem było przejechanie Walii jadąc jeśli tylko to możliwe szlakami przełajowymi. Tak oto zwiedziliśmy pasma górskie Snowdonii wraz z masywem Cadair Idris oraz Walię środkową i jej Elenydd. Niestety ciężkie opady deszczu wstrzymały postęp na tyle, że przejechanie całości trasy okazało się niemożliwe i musieliśmy odpuścić Brecon Beacons. Może innym razem.
Zdjęć jest kilkadziesiąt, więc pozwolicie że daruję sobie wklejanie każdego z osobna.

Na zachętę parę fotek wyjętych ;)

Wjeżdżamy na górskie szlaki Snowdonii

...i kręcimy ochoczo korbami po starodawnych duktach.

Pogoda przez większość wycieczki miała nas niestety gdzieś i to był ostatni taki zachód słońca jaki było nam dane zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2012, 00:32:01 wysłana przez Misio »

Offline kubi

« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2012, 23:36:51 »
Niedawno wróciłem z kilkudniowej wyprawki przez (prawie) wszystkie pasma górskie Walii i wreszcie udało mi sie przebrnąć przez wszystkie fotki stąd chciałem Was zaprosić do obejrzenia i komentowania.
Ale czego? 3 zdjec i kilku zdan?
"Wszystko jest w Górach, najważniejsze żeby w Nich być, bo tu odzyskuje się równowagę." - Dybel

| POMOC DLA RODZINY DYBLA |

Picasa & Wikiloc

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2012, 23:58:59 »
Coż, administracja swoje zrobiła :)

Kubi sorry, po prostu nie chce mi się wklejać osiemdziesięciu zdjęć i przepisywać komentarzy, a link który umieściłem został usunięty. Wrzucę jakąś relację jak już się z nią uporam.

Swoją drogą to brzydko, że administrator nie raczył nawet na czerwono zaznaczyć swojej ingerencji - bo to, że nie życzy sobie zewnętrznych linków to jestem w stanie zrozumieć.

misio

« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2012, 00:30:38 »
Sorry, wywaliło mnie z telefonu a zaznaczyłem ślicznie na czerwono- już poprawiłem.
Czekamy na relację, bo jak sam wiesz, nie jesteśmy bazą linków.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2012, 00:30:38 »

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2012, 02:01:40 »
Wiem, wiem rulez Pany! ;)
W takim razie cierpliwości.

Offline Dusza

• gramy w gramy?

« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2012, 22:24:17 »
Po przygodach z serwerem forumowym postanowiłem pójść za doświadczonym głosem Piotrka i zapraszam do obejrzenia fotorelacji na picasie.
Miłego oglądania!

Walijskie grzbiety - galeria picasa