Autor Wątek: [Plecaki] Torby transportowe do plecaków  (Przeczytany 18758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sieku

Odp: [Plecaki] Torby transportowe do plecaków
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:11:17 »
Najbardziej przemawia do mnie opcja stretcha i taśmy klejacej. Czy w takiej sytuacji muszę zostawić dla obsługi lotniska jakiś uchwyt do przeladunku?

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:11:17 »

Offline mirecc

« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:54:53 »
Folia stretch lub "ruska" torba.
Ja do ruskiej torby wkładam dwa plecaki spiętę ze sobą trokami. Jak jest możliwość i nie kosztuje to majątek, to owijam "ruska" stretchem a jak nie ma to sama torba też daje radę.
Można to kupić u ruskich albo u chińczyków. Na allegro też tego sporo. Tanie i nie szkoda jak się rozpierdzieli. Wsadzona do górnej klapy plecaka robi jako podręczny poddupnik lub podłoga przed namiotem.

Offline grendel

« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2015, 19:48:32 »
Od miesiąca szukam i się zastanawiam jak nie popaść w koszty a wyposażyć się w ochronną torbę na plecak, która będzie mogła jeszcze spełniać jakąś dodatkową funkcję. Wczoraj wpadłem na stronę IKEA. Jest tam ich duża firmowa , niebieska torba. Za jedyne 1.99 zł. Dwie takie torby plus dokupiony zamek z dwoma suwakami i kilka metrów taśmy/paska parcianego i za psie pieniądze można stworzyć zamykalną ochronę plecaka. Możliwości dodatkowe będą zależeć od uszytego projektu i... wyobraźni przyszłego użytkownika.

Chociaż... właśnie przed chwilą znalazłem inny model - torba do wózka FRAKTA . Rewelacja!
Długość: 73 cm
Głębokość: 35 cm
Wysokość: 30 cm
Maksymalne obciążenie: 25 kg
Waga 0.20 kg
Pojemność: 76 l
Cena - 12.99 zł!!!

Główne cechy produktu
- Możesz nosić ją w ręku, na plecach lub używać w komplecie z wózkiem FRAKTA.
- Łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zmyć na mokro i wysuszyć.
- Zajmuje mało miejsca, gdyż można ją złożyć na płasko

Opis produktu:
Części główne: 100% polipropylen, Tworzywo polipropylenowe
Rączka: 100% polipropylen
Nici: 100% poliester
Zamek błyskawiczny: tworzywo poliamidowe
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2015, 20:15:53 wysłana przez grendel »

Offline Snajk

• Hopsasa.

« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2015, 07:51:42 »
www.1plecak.pl - mój blog trochę podróżniczy

Offline grendel

« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:04:32 »
Przecież powyżej wymieniłem ten sposób...  ;)   Moja propozycja  również jest budżetowa (13 zł nie doprowadzi raczej niczyjego portfela do ruiny). To, co ją jeszcze stawia wyżej, to:
1. zamek z dwoma suwakami. Pozwala nam to na ochronę wnętrza przed sprytnymi, lepkimi paluszkami i zabezpiecza przed np. jaskółczym jajem (czytaj dragami), które to w krajach bardziej egzotycznych podrzucane nie są wcale tak rzadko.
2. możliwość wrzucenia bambetli na plecy ( podczas np szybkiej przesiadki), zamiast targania klamota przy pomocy łapek lub ciorania po podłożu.  ;D

Offline Snajk

• Hopsasa.

« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2015, 08:23:43 »
Nie doczytałem  ;D.
Ale z propozycją "jeszcze bardziej budżetową" może nikt twoim pakunkiem się nie zainteresuje bo ma dobry kamuflaż  ;D.
Niebieska Ikea i od razu widać że zamożny  ;)

Pozdrawiam! ;)
www.1plecak.pl - mój blog trochę podróżniczy

Offline mirecc

« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2015, 09:26:14 »
Niebieska ikejka sugeruje bagaż europejczyka który skoro podróżuje to musi mieć pieniadze... Ruska torba to ruska torba, pewno kartofle albo inne nic ciekawego i lepiej nie ruszać bo jak się Putin dowie...
A tak na serio. Zanim kupiłem ruską torbę to używałem ikejki lub nawet dwóch ikejek włożonych jedna w drugą w zależności od tego czy był w środku jeden czy dwa plecaki. Teraz widzę, że jest duża ikejka z zamkiem więc przy najbliższej okazji ją kupię.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2015, 09:26:14 »